Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

wtorek, 17 października 2017

Hot news

Wydział Zabrzański uzyskał kategorię A.
To nasz wspólny sukces.

Osobne wyrazy uznania należą się Dziekanom, nie wystarczy uzyskać dobre wyniki pracy, trzeba je jeszcze umieć odpowiednio przedstawić. To jest zasługa władz wydziału oraz zespołu pracowników administracji.


13 komentarze:

Anonimowy pisze...

Kategoria A dla WLZ to nieporozumienie.

Unknown pisze...

Myślę że gratulacje należą się tylko garstce osób. To Ci którzy są pierwszymi autorami publikacji.

Anonimowy pisze...

Niestety zaangażowanie w pisanie publikacji jest u poszczególnych pracowników bardzo różne. Jest grupa liderów która pracuje na sukces Wydziału

Anonimowy pisze...

Cała prawda, mała grupa naukowców tak naprawdę pracuje na cały wydział...

Anonimowy pisze...

Ciekawe czy te osoby są doceniane???

Anonimowy pisze...

Prawdopodobnie zero i totalny brak "docenienia", to typowe w naszym systemie szkolnictwa. Mała grupa pracuje na pozostałych pobierajacych pensje za prowadzenie badań, a nie robiących nic naukowo. System totalnej niesprawiedliwości niestety.

Anonimowy pisze...

Cytat z Gazety Prawnej, szok !:
"..Skrajnym przypadkiem jest Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu, gdzie tylko jeden wydział otrzymał kategorię B, a wszystkie pozostałe - kategorię C. To jest naprawdę dzwonek alarmowy dla władz i dla społeczności akademickiej tego uniwersytetu" - powiedział. Zaznaczył, że postara się spotkać z władzami uczelni i rozmawiać o programie naprawczym.

Minister zwrócił uwagę, że UTH w Radomiu otrzymał zgodę na prowadzenie kierunku lekarskiego. A na kierunku lekarskim poziom dydaktyki i badań naukowych musi być odpowiednio wysoki nie tylko ze względu na bezpieczeństwo pacjentów..."

Anonimowy pisze...

Czepiacie się - może i garstka pisze ale ta cała reszta zajmuje się dydaktyką, vide: wyniki LEKu :-D

Anonimowy pisze...

do anonimowy 19:16
Czyli co, wyrobnicy, rozdający karty - "wielcy" gracze i tło

Anonimowy pisze...

Górnolotne słowa na wszystkich uczelniach w Polsce, a tak naprawdę naukowców w kraju jest garstka. Pozostali od lat nie napisali nawet jednego artykułu...hipokryzja

Anonimowy pisze...

Do autora 20:55
Byłby świetny materiał na farsę i dramat zarazem

Anonimowy pisze...

Przykre jest to, że są przypadki na wielu uczelniach, gdy pracownik latami nie napisał żadnego artykułu, nie tworzy żadnego dorobku dla uczelni i nadal awansuje...

Anonimowy pisze...

Należy dodać że często nie ma własnego tematu badawczego a wkład w pracę innych to długa historia...