Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

wtorek, 5 marca 2013

Hot news

Zgodnie z uchwałą 1/2013 Uczelnianej Komisji Wyborczej z dnia 4 marca 2013 r., konieczne jest przeprowadzenie wyborów uzupełniających do Uczelnianego Kolegium Elektorów z grupy nauczycieli akademickich nie będących profesorami i doktorami habilitowanymi oraz wyborów na funkcję Prorektora ds. Klinicznych.
Zgodnie z zapisem statutowym wyboru należy dokonać w ciągu miesiąca od dnia zakończenia pełnienia tej funkcji przez Prof. dr hab. n. med. Wojciecha Króla.


9 komentarze:

Anonimowy pisze...

No nareszcie coś się ruszyło w tej wstydliwej sprawie. Szkoda,że nie podano do publicznej wiadomości powodów dymisji. To, co mówią w kuluarach nie da się powtórzyć, bo to wstyd i hańba. Teraz dopiero dowiadujemy się jakie tak naprawdę są niektóre osoby tamtej ekipy, które nami rządziły przez wiele lat. To pójdzie w Polskę.

Anonimowy pisze...

Jak żył, tak odszedł. Zawsze uważałem, że windowanie tego magistra to tragifarsa. Bye Bye królu!

Anonimowy pisze...

Rzeczywiście ten pan na takim stanowisku to był wstyd dla uczelni. Dobrze, ze jego działalność ograniczyła się to kilku miesięcy. Dwie kadencje na stanowisku dziekana pokazały do czego jest zdolny. Powód dymisji powinien być ogłoszony.

Anonimowy pisze...

A co takiego zrobił?! Bo mam wrażenie, że nikt faktycznie tego nie wie ale próbuje przedstawić sytuacje w złym świetle.

Anonimowy pisze...

Każdy ma prawo do obrony i prezentacji swego stanowiska, widać w całej sprawie jakieś niejasności. Czekamy na jasne deklaracje co się stało, gdyż nikt nie pamięta analogicznej sytuacji w uczelni. Zasługujemy na pełną informację.

Anonimowy pisze...

Ogólna dobra rada dla wszystkich kierowców: nie wsiadaj za kółko po pijoku. To grozi zarówno innym uczestnikom ruchu, osobom postronnym, jak i samemu kierującemu. Zresztą, każdy porządny człowiek o tym wie

Anonimowy pisze...

Ciekawe kogo zaproponuje Rektor na wakujące stanowisko, powinna to być osoba z Zabrza, giełda juz ruszyła...

Anonimowy pisze...

W SUM-ie niestety szykuje się kolejna afera. Na najbliższej RW w Zabrzu do Habilitacji startuje pan BK. To wieloletni dyrektor jednego ze szpitali. Człowiek, który w życiu nie prowadził zajęć dydaktycznych ze studentami, a w ostatnich 20. latach nie napisał samodzielnie żadnej pracy, ani też nie wygłosił żadnego referatu na temat własnych badań naukowych. Kolega Sieroń nadal kwitnie!

Anonimowy pisze...

Tu nie idzie o nowe nazwisko, tu trzeba nowej jakości...ale to chyba nie jest możliwe, niestety...