wtorek, 4 stycznia 2011

Przeczytane w lokalnej prasie

Szef oddziału chirurgii szczękowej ze Szpitala im. Mielęckiego oskarżony o korupcję

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Szkoda, że gazeta nie podała ostatnich informacji na temat prof.Cieślika. Otóż w Biuletynie
Nr 3/ 2010 str.22 podano, że pani rektor powierzyła mu ponownie funkcję kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo Twarzowej od maja 2010 aż do listopada 2013. Pogratulować pani rektor doboru pracowników na kierowniczych stanowiskach. Przecież toczyło się w tym czasie przeciwko niemu śledztwo, a do wielu zarzucanych mu czynów się przyznał. Pomijając już sprawy kontaktów z bezpieką, to przecież człowiek o wypaczonym morale, bez honoru i daleko mu do wzorca jaki powinien stanowić dla studentów. Co zatem było przyczyną do mianowania go na to stanowisko? - Nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że jest to przykład skandalicznej polityki kadrowej prowadzonej przez panią rektor. Wstyd.

Anonimowy pisze...

Pan prof. T. Cieslik jest nadal członkiem Senackiej Komisji Budżetowej. Czy już nie ma innych profesorów w Uniwersytecie ?

Anonimowy pisze...

Rzeczywiscie dobieranie sobie kierowników i dyrektorów przez p. rektor to przykład jak nie należy działać. Morale na najniższym poziomie. Sama powoduje, że o uczelni mówi się i pisze jak najgorzej.

Anonimowy pisze...

Sama daje jak najgorszy przykład drwiny z przepisów, które ustanawia Senat. Nic więc dziwnego, że inni idą w jej ślady i też czują się bezkarni.

Anonimowy pisze...

http://cleofas-wm.blog.onet.pl/Z-blogu-Tomasza-Szymborskiego-,2,ID403781937,n

ciekawe cytaty, dają wyobrażenie o szanowanym członku Senatu..

Były Student

Anonimowy pisze...

http://www.polis2008.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=644:historia-bezpieka-i-medycyna&catid=256:dzielnica-dokumentalistow-i-wiadkow&Itemid=289

dodatkowo-materiały źródłowe, pouczająca lektura dla młodego człowieka, zaiste kłaniać się w pas tak jak to czynimy na zajęciach Profesorskiej braci, gdy są w niej na najwyższych stanowiskach tacy ludzie!

Pozdrawiam i współczuje...