Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

wtorek, 4 stycznia 2011

Przeczytane w lokalnej prasie

Szef oddziału chirurgii szczękowej ze Szpitala im. Mielęckiego oskarżony o korupcję

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Szkoda, że gazeta nie podała ostatnich informacji na temat prof.Cieślika. Otóż w Biuletynie
Nr 3/ 2010 str.22 podano, że pani rektor powierzyła mu ponownie funkcję kierownika Katedry i Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo Twarzowej od maja 2010 aż do listopada 2013. Pogratulować pani rektor doboru pracowników na kierowniczych stanowiskach. Przecież toczyło się w tym czasie przeciwko niemu śledztwo, a do wielu zarzucanych mu czynów się przyznał. Pomijając już sprawy kontaktów z bezpieką, to przecież człowiek o wypaczonym morale, bez honoru i daleko mu do wzorca jaki powinien stanowić dla studentów. Co zatem było przyczyną do mianowania go na to stanowisko? - Nie wiadomo. Wiadomo jedynie, że jest to przykład skandalicznej polityki kadrowej prowadzonej przez panią rektor. Wstyd.

Anonimowy pisze...

Pan prof. T. Cieslik jest nadal członkiem Senackiej Komisji Budżetowej. Czy już nie ma innych profesorów w Uniwersytecie ?

Anonimowy pisze...

Rzeczywiscie dobieranie sobie kierowników i dyrektorów przez p. rektor to przykład jak nie należy działać. Morale na najniższym poziomie. Sama powoduje, że o uczelni mówi się i pisze jak najgorzej.

Anonimowy pisze...

Sama daje jak najgorszy przykład drwiny z przepisów, które ustanawia Senat. Nic więc dziwnego, że inni idą w jej ślady i też czują się bezkarni.

Anonimowy pisze...

http://cleofas-wm.blog.onet.pl/Z-blogu-Tomasza-Szymborskiego-,2,ID403781937,n

ciekawe cytaty, dają wyobrażenie o szanowanym członku Senatu..

Były Student

Anonimowy pisze...

http://www.polis2008.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=644:historia-bezpieka-i-medycyna&catid=256:dzielnica-dokumentalistow-i-wiadkow&Itemid=289

dodatkowo-materiały źródłowe, pouczająca lektura dla młodego człowieka, zaiste kłaniać się w pas tak jak to czynimy na zajęciach Profesorskiej braci, gdy są w niej na najwyższych stanowiskach tacy ludzie!

Pozdrawiam i współczuje...