wtorek, 25 stycznia 2022

Migawka z gabinetu lekarskiego

Lekarz w POZ z powodu infekcji postanowił wystawić pacjentce skierowanie na test PCR w kierunku infekcji koronawirusem. W pewnym momencie okazało się, że pacjentka nie była szczepiona na co lekarz zwrócił uwagę.

  • Pacjentka: Tak, nie zaszczepiłam się, bo to jest moja sprawa.
  • Lekarz: Ależ to nie jest tylko sprawa osobista, szczepienie znacząco zmniejsza ryzyko zachorowań w skali społecznej.
  • Pacjentka: Nie będę się szczepić jakąś niezbadaną substancją!
  • Lekarz: Szczepionki były poddane wszechstronnym badaniom, a osoby negujące konieczność szczepień przyczyniają się do tworzenia nowych mutacji. A poza tym należy pamiętać, że to zwiększa liczbę zgonów, brak szczepień wprost przekłada się na ich liczbę.
  • Pacjentka: A czy pan nie jeździ samochodem? Przecież każdego dnia może pan kogoś zabić...

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Lekarz: Szczepionki były poddane wszechstronnym badaniom

Proszą o podanie gdzie i kiedy szczepionki zostały poddane badaniom i gdzie jest sprawdzana jakość poszczgólnych partii szczepionek

a osoby negujące konieczność szczepień przyczyniają się do tworzenia nowych mutacji. A poza tym należy pamiętać, że to zwiększa liczbę zgonów, brak szczepień wprost przekłada się na ich liczbę.

Proszę o podanie wyników badań że szczepionka zmniejsza ilość mutacji a także korelację wpływu szczepionki na zmniejszenie liczby zgonów. Prosze o wyjaśnienie wpływu szczepienia mRNA na zwiększenie szybkości mutacji wirusa

Anonimowy pisze...

A ja to bym chcial, zeby Pan napisal post o lekarzach-antyszczepionkowcach. Tak, cytowana pacjentka, zaskakujaco uzywajaca form meskich w Pana wpisie, jest smutnym przykladem niedoinformowania, wrecz glupoty. Jednak ona te rzeczy rowniez slyszy od lekarzy, prywatnie i publicznie.

Ja juz uslyszalem od lekarza, ze te szczepionki mRNA to DNA mi zmienia. Na pytanie, w co w takim razie sie zamienie (moze w orangutana albo zyrafe - od razu mowie, ze wolalbym zyrafe, bo podlego wzrostu jestem), nie uzyskalem odpowiedzi.

Jednak jakos nie mam poczucia, ze tzw. srodowisko pietnuje takich lekarzy, ktorzy szkodza duzo duzo bardziej niz cytowana pacjentka lub pacjent....A ilu lekarzy sie nie zaszczepilo? Ale Pan chyba nie lubi o kolegach i kolezankach. Im wolno wiecej, nie?

Medice, cura te ipsum.

Anonimowy pisze...

W ramach edukacji kadry medycznej:

6 Big Differences Between Natural Vs. Vaccine-Induced Immunity

https://childrenshealthdefense.org/defender/differences-natural-vaccine-induced-immunity/