Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

wtorek, 25 stycznia 2022

Migawka z gabinetu lekarskiego

Lekarz w POZ z powodu infekcji postanowił wystawić pacjentce skierowanie na test PCR w kierunku infekcji koronawirusem. W pewnym momencie okazało się, że pacjentka nie była szczepiona na co lekarz zwrócił uwagę.

  • Pacjentka: Tak, nie zaszczepiłam się, bo to jest moja sprawa.
  • Lekarz: Ależ to nie jest tylko sprawa osobista, szczepienie znacząco zmniejsza ryzyko zachorowań w skali społecznej.
  • Pacjentka: Nie będę się szczepić jakąś niezbadaną substancją!
  • Lekarz: Szczepionki były poddane wszechstronnym badaniom, a osoby negujące konieczność szczepień przyczyniają się do tworzenia nowych mutacji. A poza tym należy pamiętać, że to zwiększa liczbę zgonów, brak szczepień wprost przekłada się na ich liczbę.
  • Pacjentka: A czy pan nie jeździ samochodem? Przecież każdego dnia może pan kogoś zabić...

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Lekarz: Szczepionki były poddane wszechstronnym badaniom

Proszą o podanie gdzie i kiedy szczepionki zostały poddane badaniom i gdzie jest sprawdzana jakość poszczgólnych partii szczepionek

a osoby negujące konieczność szczepień przyczyniają się do tworzenia nowych mutacji. A poza tym należy pamiętać, że to zwiększa liczbę zgonów, brak szczepień wprost przekłada się na ich liczbę.

Proszę o podanie wyników badań że szczepionka zmniejsza ilość mutacji a także korelację wpływu szczepionki na zmniejszenie liczby zgonów. Prosze o wyjaśnienie wpływu szczepienia mRNA na zwiększenie szybkości mutacji wirusa

Anonimowy pisze...

A ja to bym chcial, zeby Pan napisal post o lekarzach-antyszczepionkowcach. Tak, cytowana pacjentka, zaskakujaco uzywajaca form meskich w Pana wpisie, jest smutnym przykladem niedoinformowania, wrecz glupoty. Jednak ona te rzeczy rowniez slyszy od lekarzy, prywatnie i publicznie.

Ja juz uslyszalem od lekarza, ze te szczepionki mRNA to DNA mi zmienia. Na pytanie, w co w takim razie sie zamienie (moze w orangutana albo zyrafe - od razu mowie, ze wolalbym zyrafe, bo podlego wzrostu jestem), nie uzyskalem odpowiedzi.

Jednak jakos nie mam poczucia, ze tzw. srodowisko pietnuje takich lekarzy, ktorzy szkodza duzo duzo bardziej niz cytowana pacjentka lub pacjent....A ilu lekarzy sie nie zaszczepilo? Ale Pan chyba nie lubi o kolegach i kolezankach. Im wolno wiecej, nie?

Medice, cura te ipsum.

Anonimowy pisze...

W ramach edukacji kadry medycznej:

6 Big Differences Between Natural Vs. Vaccine-Induced Immunity

https://childrenshealthdefense.org/defender/differences-natural-vaccine-induced-immunity/