środa, 20 kwietnia 2016

Wyniki ankiety z 12 kwietnia

Wyniki ankiety z 12 kwietnia

9 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo, bardzo smutne wnioski na przyszłość.

Anonimowy pisze...

Wyniki tej ankiety najlepiej przesłać do Ministerstwa Nauki i Ministra Zdrowia (chociaż i tak nie będzie żadnych zmian). Z założenia naukowcy mają hobbystycznie pracować dla uczelni za najniższą pensję.

Anonimowy pisze...

Naprawde Szanowni Koledzy i Kolezanki mysla, ze ktos sie przejmuje nauka w naszym kraju ?

Anonimowy pisze...

Absurdalny system "kariery", absurdalne przepisy, absurdalne wynagrodzenie...

Anonimowy pisze...

Wiecej rzeczy jest totalnie absurdalnych i bez sensu...

Anonimowy pisze...

Zabawa w naukę zabrała najlepsze lata życia i nie dała nic w zamian.

Anonimowy pisze...

z ecology blog:

"Ale patrząc na nasze środowisko z drugiej strony, wcale nie dziwi mnie taka negatywna ocena. .... sami tolerujemy masę niekompetentnych osób i zmuszamy podatnika, żeby łożył grubą forsę na etaty ludzi całkowicie niekompetentnych. Myślę, że to może wzbudzać również niechęć do środowiska naukowego. Przecież nas zatrudnia społeczeństwo, ubodzy ludzie płacą w podatkach składki na nasze pensje, a my siedzimy w wierzy z kości słoniowej, przy czym 50% w ciągu ostatniego roku nie opublikowało żadnej pracy...

Zdzislaw M. Szulc pisze...

Wyniki ankiety to, po czesci, "odbicie"... faktow z zycia danego srodowiska. Tej chyba ... tez! Popatrzmy na wszystkie elementy/kulisy tego skandalu rozgrywanego pod "latarnia" w samej... Warszawie: < http://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-profesor-onkologii-skazany-za-przyjmowanie-lapowek-i-mobbing,nId,2193042 > Pytanie: Czy opisana w/w artykule sprawa, to sprytnie wciaz skrywana przez polskie srodowisko lekarskie "norma" spelnionej kariery w tym zawodzie ,czy tez tylko wyjatkowy przypadek...?

Anonimowy pisze...

Dzisiaj 1 maja, manifestacje w Warszawie "koniec z tanią praca". Srodowisko akademickie taniej dydaktycznej siły roboczej z najniższym w Europie upisażeniem jak zawsze nic nie mówi i godzi się ma patologiczne sytuacje.