Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

środa, 20 kwietnia 2016

Wyniki ankiety z 12 kwietnia

Wyniki ankiety z 12 kwietnia

9 komentarze:

Anonimowy pisze...

Bardzo, bardzo smutne wnioski na przyszłość.

Anonimowy pisze...

Wyniki tej ankiety najlepiej przesłać do Ministerstwa Nauki i Ministra Zdrowia (chociaż i tak nie będzie żadnych zmian). Z założenia naukowcy mają hobbystycznie pracować dla uczelni za najniższą pensję.

Anonimowy pisze...

Naprawde Szanowni Koledzy i Kolezanki mysla, ze ktos sie przejmuje nauka w naszym kraju ?

Anonimowy pisze...

Absurdalny system "kariery", absurdalne przepisy, absurdalne wynagrodzenie...

Anonimowy pisze...

Wiecej rzeczy jest totalnie absurdalnych i bez sensu...

Anonimowy pisze...

Zabawa w naukę zabrała najlepsze lata życia i nie dała nic w zamian.

Anonimowy pisze...

z ecology blog:

"Ale patrząc na nasze środowisko z drugiej strony, wcale nie dziwi mnie taka negatywna ocena. .... sami tolerujemy masę niekompetentnych osób i zmuszamy podatnika, żeby łożył grubą forsę na etaty ludzi całkowicie niekompetentnych. Myślę, że to może wzbudzać również niechęć do środowiska naukowego. Przecież nas zatrudnia społeczeństwo, ubodzy ludzie płacą w podatkach składki na nasze pensje, a my siedzimy w wierzy z kości słoniowej, przy czym 50% w ciągu ostatniego roku nie opublikowało żadnej pracy...

Zdzislaw M. Szulc pisze...

Wyniki ankiety to, po czesci, "odbicie"... faktow z zycia danego srodowiska. Tej chyba ... tez! Popatrzmy na wszystkie elementy/kulisy tego skandalu rozgrywanego pod "latarnia" w samej... Warszawie: < http://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-profesor-onkologii-skazany-za-przyjmowanie-lapowek-i-mobbing,nId,2193042 > Pytanie: Czy opisana w/w artykule sprawa, to sprytnie wciaz skrywana przez polskie srodowisko lekarskie "norma" spelnionej kariery w tym zawodzie ,czy tez tylko wyjatkowy przypadek...?

Anonimowy pisze...

Dzisiaj 1 maja, manifestacje w Warszawie "koniec z tanią praca". Srodowisko akademickie taniej dydaktycznej siły roboczej z najniższym w Europie upisażeniem jak zawsze nic nie mówi i godzi się ma patologiczne sytuacje.