Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

O homeopatii ciąg dalszy

Studia homeopatyczne - odpowiedź Prezesa NRL na pismo Rektora ŚUM

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ta uczelnia nadal się pogrąża, oczekuję niedługo kierunków "Czary w medycynie", "Nauka nowoczesnego mobbingu" ...

Anonimowy pisze...

Ktoś napisał, że żałuje lat spędzonych (straconych ?) na rozwoju naukowym. Mam takie same odczucia. To nie ma żadnego sensu i nikomu nie zależy na dobrej kadrze naukowej.

Anonimowy pisze...

Chyba pomysł na homeopatię "zapłodnił" inne uczelnie. Na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, na Wydziale Biologii i biotechnologii od nowego roku akademickiego ma ruszyć specjalność "biologia w terapii". W programie między innymi zajęcia z hirudinologii i hirudinoterapii, apiterapia, dogoterapia, hortiterapia, aromaterapia, rola muzyki w terapii... Konkurencja dla Hogwartu rośnie!

Anonimowy pisze...

Walka o studenta, czyli inaczej - o etaty na uczelni, powoduje iż uczelnie otwierają coraz to bardziej egzotyczne kierunki, które nijak mają się do rzeczywistości ani do nauki. To jest prostytucja dydaktyczna. Chociaż może nie, profesjonalna prostytutka spełnia solidnie swe obowiązki. Czego nie można powiedzieć o uczelni. Bardzo smutne, ale prawdziwe.