piątek, 15 marca 2013

Oświadczenie Prezydium KRASP

Przedstawiam poniżej tekst oświadczenia KRASP-u. Dotyczy ono niezwykle ważnej kwestii - dyskusji w uczelniach. Niestety, oświadczenie nie zawiera informacji o przyczynach jego powstania. O ile ktoś z Czytelników posiada taką wiedzę proszę o nadesłanie komentarzy opisujących problemy w prowadzeniu otwartej, uniwersyteckiej dyskusji.

Oświadczenie KRASP

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Panie Profesorze,zmienił Pan swój życiorys na blogu. Wykreślono elementy o wyborach rektorskich. Proszę podać jaki procent głosów Pan otrzymał ostatnio.

Anonimowy pisze...

Myślę, ze powodem powstania tego dokumentu był incydent na wykładzie Pani Prof. Środy.

Anonimowy pisze...

Ciekawe czy występy pani Środy nie są przypadkiem próbą indoktrynacji i z czyich pieniędzy są opłacane takie wykłady.

Anonimowy pisze...

W naszej uczelni również stosunki muszą ulec zmianie, ponieważ są dalekie od doskonałości. W ostatnich latach próba dyskusji, a tym bardziej odrębne zdanie były srogo karane i można było stracić pracę. O zrozumieniu innych opcji, niekoniecznie gorszych mowy nie było. Tym bardziej poszanowania. Panowała pycha i wyniosłość oraz jedynie słuszne racje. Teraz się to cokolwiek zmieniło i mam nadzieję, ten kierunek będzie kontynuowany.

Anonimowy pisze...

Dopiero dzisiaj ( 20 marca) na stronie uczelni ukazało się Oświadczenie Prezydium KRASP-u , a może zostało przepisane z tego blogu?