Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

wtorek, 12 czerwca 2012

Hot news!

W informacji przesłanej z Dziekanatu o godzinie 15:29 w nowej wersji programu Rady Wydziału (określonej, jako "uzupełnionej") nie ma punktu dotyczącego likwidacji Zakładu Chorób Metabolicznych Kości.

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czyli "Dzielicki" bis się nie uda...

Anonimowy pisze...

Dużo się mówiło i pisało pod adresem Sygnatariuszy, o odwecie. A te plany zamknięcia Zakładu prof.Pluskiewicza to nie jest odwet? Jeszcze jaki. Ale jak władze robią draństwo, to nie nazywa się odwetem. Tylko jak Sygnatariusze coś napiszą, to zaraz jest mowa o rewanżu.

Anonimowy pisze...

Program uległ zmianie, bo nie ma argumentów "za" likwidacją zakładu, to wyraz bezsilności i próba zemsty. Gdyby dziekan chciał jednak wrócic do swojego pomysłu proszę rozważyć przeniesienie się z zakładem na inny wydział SUM lub na inną uczelnię. Takiego "dostawcę" punktów każdy przyjmie z otwartymi rękami, a tylko idiota lub sabotażysta chce się go pozbyć...

Anonimowy pisze...

Takie zamiary, to tylko dowód na to, że dobro uczelni nie leży na sercu ani pana Króla, ani rektorki.Oni to mogą działać odwetowo. Im się to wybacza. Nie pozwalało się tylko Sygnatariuszom." To co robią inni jest złe, a to co my robimy jest dobre, choćby to było najgorsze świństwo." Jak dobrze, że p.rektor już odchodzi. Odejdzie epoka zła.

Anonimowy pisze...

ale król zostaje