wtorek, 12 czerwca 2012

Hot news!

W informacji przesłanej z Dziekanatu o godzinie 15:29 w nowej wersji programu Rady Wydziału (określonej, jako "uzupełnionej") nie ma punktu dotyczącego likwidacji Zakładu Chorób Metabolicznych Kości.

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czyli "Dzielicki" bis się nie uda...

Anonimowy pisze...

Dużo się mówiło i pisało pod adresem Sygnatariuszy, o odwecie. A te plany zamknięcia Zakładu prof.Pluskiewicza to nie jest odwet? Jeszcze jaki. Ale jak władze robią draństwo, to nie nazywa się odwetem. Tylko jak Sygnatariusze coś napiszą, to zaraz jest mowa o rewanżu.

Anonimowy pisze...

Program uległ zmianie, bo nie ma argumentów "za" likwidacją zakładu, to wyraz bezsilności i próba zemsty. Gdyby dziekan chciał jednak wrócic do swojego pomysłu proszę rozważyć przeniesienie się z zakładem na inny wydział SUM lub na inną uczelnię. Takiego "dostawcę" punktów każdy przyjmie z otwartymi rękami, a tylko idiota lub sabotażysta chce się go pozbyć...

Anonimowy pisze...

Takie zamiary, to tylko dowód na to, że dobro uczelni nie leży na sercu ani pana Króla, ani rektorki.Oni to mogą działać odwetowo. Im się to wybacza. Nie pozwalało się tylko Sygnatariuszom." To co robią inni jest złe, a to co my robimy jest dobre, choćby to było najgorsze świństwo." Jak dobrze, że p.rektor już odchodzi. Odejdzie epoka zła.

Anonimowy pisze...

ale król zostaje