środa, 25 kwietnia 2012

Kandydat w wyborach na stanowisko Rektora

Informuję, że dziś złożyłem do Uczelnianej Komisji Wyborczej dokumenty niezbędne do kandydowania na stanowisko Rektora naszej Uczelni.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Trudno pozostawić decyzję Pana Profesora o kandydowaniu na Urząd Rektora SUM bez komentarza. Wielki szacun Profesorze ! Za wszystko! Za te lata i czas poświęcone Nam w kształtowaniu świadomości otaczającej Nas rzeczywistości akademickiej. Za dodawanie otuchy i pomoc w przetrwaniu ciężkich chwil. Tego się nie zapomni. Wierzę, że Sygnatariusze się wreszcie ockną i dostrzegą fakt, że tak jak nie było wolności bez Solidarności, tak nie będzie akademickości bez Pluskiewicza ! Niestety, bez Pana nie mają szans.

Anonimowy pisze...

Dziękuję Panie Profesorze za tą decyzję i życzę wygranej w wyborach.

Anonimowy pisze...

Panie Profesorze trzymam kciuki i z całego serca życzę wygranej. Mam nadzieję,że już jako JM Rektor SUM będzie Pan Profesor pamiętał o tych "maluczkich" tj. pracownikach administracji,których jestem przedstawicielem.Niestety Pani Rektor( nie wspominając o pani Kanclerz )traktuje tą grupę zawodową jako "zło konieczne"..
Z całego serca życzę WYGRANEJ!

Anonimowy pisze...

Panie Profesorze ! Bardzo dziękujemy za tę słuszną decyzję. Podziwiamy Pana wytrwałość i ogromną konsekwencję. Właśnie takiego Rektora potrzebuje nasza Alma Mater!
DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, DZIĘKUJEMY, PO TYSIĄCKROĆ DZIĘKUJEMY.
ŻYCZYMY WYGRANEJ!!!!!