Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

niedziela, 20 listopada 2011

Plagiat rektora Andrzejaka

Kto powinien się wstydzić za sprawę rektora Andrzejaka

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

no właśnie, kto?

Anonimowy pisze...

1. Ministerstwo - długo bez reakcji, potem złośliwości pod adresem nowego rektora (przeniesienie inauguracji do Katowic, opóźnienia z przemianowaniem na AM na UM). 2. Pozostali rektorzy UM - bardzo chętnie się z nim przez cały czas spotykali. 3. Prorektorzy (także obecny rektor), Senat AM, macierzysta Rada Wydiału plagiatora - przez dłuższy czas cała sytuacja wcale im nie przeszkadzała. 4. Dziekan WL Antonowicz, która razem z dr Andrzejakiem doprowadzili do zabrania uprawnień wydziałowi i doprowadzili do deprecjacji wizerunku uczelni. 5. Prodziekani WL, którzy pozwalali na "machinacje" dziekanki pod wpływem Andrzejaka.

Anonimowy pisze...

Pamiętajmy, że uczelnie medyczne są zorganizowane w systemie KRASP (Konferencja Rektorów AkademickicH Szkół Polskich) oraz KRAUM (KRA Uczelni Medycznych), zatem swój pewien udział mają rektorzy z całej Polski. W KRASP zasiadał oszust i im to nie przeszkadzało. Szczególnie odpowiedzialana jest Rektor z Katowic Prof. Małecka, jako przewodnicząca KRAUM. Autor tego blog parokrotnie o tym pisał i wskazywał na brak reakcji rektorów, w tym także Rektor SUM.

Anonimowy pisze...

Największy moim zdaniem wstyd oprócz samego winowajcy ma była Minister Kopacz (dobrze, że już jej nie ma), wiceministrowie, którzy kumali się z Andrzejakiem, a nowego rektora karali za to, że został wybrany, Konferencja rektorów uczelni medycznych za chowanie głowy w piasek oraz jej przewodnicząca Tendera za udawanie, że nic złego się nie dzieje. Ponadto póżniej SUM za sprawą rektorki z pominięciem etyki i honoru przejął należne wrocławskiej uczelni zadanie inauguracyjne. Rektor z Wrocławia (a właściwie uczelnia) ukarani zostali za to, że pozbyli się plagiatora i dążą do normalności. Z normalnością nie jest po drodze naszej pani rektor, która ma problemy etyczne z zajęciem miejsca po właściwej stronie. Gdyby miała chociaż resztki honoru, już dawno by się pod ziemię zapadła. Ale niestety nie ma.