Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

poniedziałek, 4 października 2010

Inauguracja w AM we Wrocławiu

Protest przeciw rektorowi na inauguracji roku na AM

O inauguracji w naszej uczelni jutro.

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Chyba pora brac przykład z wrocławskiej akademii, życzyłabym sobie by takich odważnych osób było jak najwięcej na naszym podwórku. Chyba, że szanowne grono profesorów uważa że źle jest tylko we Wrosławiu, a u nas to ok.

Anonimowy pisze...

Ktoś na tym forum kilka miesięcy podawał spodziewany dalszy scenariusz. CK zawiesiła prawa wydziału lekarskiego do nadawania habilitacji i profesury.Teraz członkowie wysokiej rady powinni odwolac dziekana albo cale kolegium dziekanskie za spowodowanie takiej deprecjacji wydzialu. Chetni do habilitowania i bycia profesorami beda szukac miejsca w Polsce, zeby awansowac.
A kto ma odwolac Rektora ? Minister, senat czy kolegium elektorów???

Anonimowy pisze...

czekamy na akt odwagi rektora...
Lepiej samemu ustapic niż byc odwolanym!

Anonimowy pisze...

niestety tylko jedna osoba odważyła się powiedzieć gorzkie słowa prawdy - dla dr hab. Heimratha z Wrocławskiej AM
polecam link:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8462321,Rektor_nas_kompromituje__Protest_podczas_inauguracji.html
Qui tacet consentit
I chyba tylko wyjechać z tego kraju

Anonimowy pisze...

Miejmy nadzieje ze akt odwagi dr hab. Heimrata osmieli pozostalych normalnie myslących i chcących życ i pracowac w normalnych warunkach a nie wsrod kliki dawnych towarzyszy patyjnych i ubeków...rozdzielających swoim po uważaniu stołki, przywileje i dotacje

Anonimowy pisze...

Zachęcam do wejścia na stronę WWW.am.wroc.pl

Propaganda sukcesu w najlepsze jak za późnego Gierka. Na zdjęciach z inauguracji jak by nic się nie stało, rektor uśmiecha się od ucha do ucha, prorektor z prawomocnym wyrokiem sądowym (więzienie w zawieszeniu) wypina dumnie pierś po medal, a drugi prorektor z zarzutami prokuratora na karku wręcza indeksy. Ale wstyd! A w następnej wiadomości stwierdzenie rzecznika AM, że przecież oficjalnie nie wiadomoo zawieszeniu uprawnień wydziału lekarskiego. Chyba faxy w rektoracie i dziekanacie wyłączyli żeby nie odebrać. Czekamy na c.d. czyli zmiany kadrowe.