poniedziałek, 4 października 2010

Inauguracja w AM we Wrocławiu

Protest przeciw rektorowi na inauguracji roku na AM

O inauguracji w naszej uczelni jutro.

6 komentarze:

Anonimowy pisze...

Chyba pora brac przykład z wrocławskiej akademii, życzyłabym sobie by takich odważnych osób było jak najwięcej na naszym podwórku. Chyba, że szanowne grono profesorów uważa że źle jest tylko we Wrosławiu, a u nas to ok.

Anonimowy pisze...

Ktoś na tym forum kilka miesięcy podawał spodziewany dalszy scenariusz. CK zawiesiła prawa wydziału lekarskiego do nadawania habilitacji i profesury.Teraz członkowie wysokiej rady powinni odwolac dziekana albo cale kolegium dziekanskie za spowodowanie takiej deprecjacji wydzialu. Chetni do habilitowania i bycia profesorami beda szukac miejsca w Polsce, zeby awansowac.
A kto ma odwolac Rektora ? Minister, senat czy kolegium elektorów???

Anonimowy pisze...

czekamy na akt odwagi rektora...
Lepiej samemu ustapic niż byc odwolanym!

Anonimowy pisze...

niestety tylko jedna osoba odważyła się powiedzieć gorzkie słowa prawdy - dla dr hab. Heimratha z Wrocławskiej AM
polecam link:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8462321,Rektor_nas_kompromituje__Protest_podczas_inauguracji.html
Qui tacet consentit
I chyba tylko wyjechać z tego kraju

Anonimowy pisze...

Miejmy nadzieje ze akt odwagi dr hab. Heimrata osmieli pozostalych normalnie myslących i chcących życ i pracowac w normalnych warunkach a nie wsrod kliki dawnych towarzyszy patyjnych i ubeków...rozdzielających swoim po uważaniu stołki, przywileje i dotacje

Anonimowy pisze...

Zachęcam do wejścia na stronę WWW.am.wroc.pl

Propaganda sukcesu w najlepsze jak za późnego Gierka. Na zdjęciach z inauguracji jak by nic się nie stało, rektor uśmiecha się od ucha do ucha, prorektor z prawomocnym wyrokiem sądowym (więzienie w zawieszeniu) wypina dumnie pierś po medal, a drugi prorektor z zarzutami prokuratora na karku wręcza indeksy. Ale wstyd! A w następnej wiadomości stwierdzenie rzecznika AM, że przecież oficjalnie nie wiadomoo zawieszeniu uprawnień wydziału lekarskiego. Chyba faxy w rektoracie i dziekanacie wyłączyli żeby nie odebrać. Czekamy na c.d. czyli zmiany kadrowe.