Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 5 listopada 2010

Czyżby wreszcie zapaliło się światełko we wrocławskim tunelu?

Senat AM za odwołaniem rektora Ryszarda Andrzejaka

Polityka: Akademia tego i owego

O Uczelnianym Kolegium elektorów

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Światełko się zapaliło, ale jest blade. Większość głosująca za odwołaniem rektora czyli myślących poważnie o przyszłości swojej uczelni senatorów okazała sie niewiele większa od liczby tych, którzy chcą dalej brnąć w degradację AM broniąc czegoś, czego nie da się w żaden sposób obronić. Żeby nie było wątpliwości, opinia senatu nie jest wiążąca dla Ministerstwa, ale dobrze się stało, że chociaż ten pierwszy mały krok został uczyniony. Powinniśmy poznać nazwiska głosujących, żeby na przyszłość wiedzieć kto jest odpowiedzialnym senatorem a kto klientem (spółdzielcą) Andrzejaka

Anonimowy pisze...

Czekamy na informację o odwołaniu dziekan Antonowicz