Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

środa, 10 marca 2010

Wieści z wrocławskiej Akademii Medycznej

Ginekolodzy z Dyrekcyjnej: nie możemy dłużej milczeć

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jak się okazuje "bagno" jest na każdej uczelni, a autorytetów i sposobów na naprawę brak. I nie ma instytucji w tym kraju, która walką z patologiami jest zainteresowana. Można o tym przeczytać na stronie naszych związków zawodowych. Okazuje się, że jesteśmy bezsilni wobec panoszącego się zła. Nawet inspektorzy NIK dają się przekupić stanowiskami kierowniczymi.

Anonimowy pisze...

Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią w całości. Dodam, że ze złem i patologią trzeba walczyć wszelkimi sposobami i środkami.Oczywiście poza kręgiem własnego podwórka, bo tutaj jest zbyt dużo powiązań. Tutaj ręka rękę myje.