środa, 16 grudnia 2015

Koncert dla Doktora Daniela Sabata

Dziś odbył się Świąteczny Koncert organizowany przez Wydziałowy Samorząd Studencki Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu. Koncert był dedykowany doktorowi Danielowi Sabatowi, który od 3 miesięcy znajduje się w śpiączce. W zabrzańskiej restauracji Impresja zgromadziło się ponad setka osób, głównie studentów, ale przybyli także liczni pracownicy uczelni. Nasi studenci wznieśli się na naprawdę wysoki poziom artystyczny. Zbierano pieniądze na pokrycie kosztów dalszej terapii i rehabilitacji doktora Sabata.

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Piękny gest. Z opowieści znajomych wiem, że to wspaniały człowiek i świetny dydaktyk. Oby medycyna pomogła Panu Doktorowi wrócić do pełni zdrowia.

Anonimowy pisze...

Dr Daniel Sabat - człowiek spokojny, cierpliwy, dobry; zawsze służący pomocą, kochający historię i Wilno, trzymający się swoich zasad i poglądów; człowiek uczciwy i sprawiedliwy; rzetelnie wypełniający swoje obowiązki, jako nauczyciel akademicki i lekarz. Po prostu dobry człowiek. Kolega od początku mojej ścieżki zawodowej.

Dla takich właśnie osób organizuje się spotkania. Wczorajszy Koncert Świąteczny dedykowany dr Danielowi Sabatowi był przepięknym gestem ze strony naszych studentów.
Są wśród nas młodzi ludzie, nie tylko utalentowani, ale także po prostu dobrzy.
Pozostaję pod wrażeniem wczorajszego spotkania i Was. Dziękuję - Bogna Drozdzowska.

Anonimowy pisze...

Jako pracownikowi Rektoratu też mi było dane współpracować z dr Sabatem i potwierdzam opinię z poprzednich postów - to wspaniały człowiek. Też chcę dołączyć do osób wspierających Pana Daniela. Czy jest założone konto na które można wpłacać jakieś środki, albo proszę podać jak jeszcze można pomóc.


Podiceps pisze...
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.