Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

czwartek, 17 stycznia 2013

Ważne informacje jeszcze z minionego roku

Była turystyka transplantacyjna i lobbing za pobraniami szpiku zagranicą, zamiast w kraju. Druzgocący wyrok dla Fundacji DKMS-Polska

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

A mnie wciąż bulwersuje chamskie i prostackie zachowanie kuraszewskiej. Ciekawe kto i kiedy położy temu kres. Jej rozmowy z własnymi pracownikami wołają o pomstę do nieba. Brak elementarnej kultury i zrozumienia odmiennych racji, które w chwili obecnej już mało kto odważy się prezentować. W stosunku do samodzielnych pracowników nauki jej postawa jest podobna. Nie warto z nią w ogóle rozmawiać. Przestrzegam przed tą osobą.

Anonimowy pisze...

Niesprawiedliwość i mobbing - to główne zadania kuraszewskiej, a nie czyjekolwiek dobro, np.uczelni.W okresie swojej aktywności nie zrobiła kompletnie nic dobrego. Osłaniana i inspirowana przez tenderową żonglowała prawem i skrzywdziła wielu niewinnych ludzi. Pracujemy za najniższe stawki, dla nas nie ma pieniędzy, chociaż podobno uczelnia jest w dobrej kondycji. Zobaczymy jak długo to będzie tolerowane i jakie przyniesie dalsze skutki.

Anonimowy pisze...

KURASZEWSKA wykorzystuje swoją władzę przeciwko ludziom. Sprawia to, że pracownicy mają o swojej uczelni jak najgorsze opinie. Przekłada się to na wszelkie rankingi: bo zdanie pracowników jest jednym z kryteriów oceny. Również w ministerstwie cieszy się złą sławą. Ona psuje wizerunek uczelni.