czwartek, 17 stycznia 2013

Ważne informacje jeszcze z minionego roku

Była turystyka transplantacyjna i lobbing za pobraniami szpiku zagranicą, zamiast w kraju. Druzgocący wyrok dla Fundacji DKMS-Polska

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

A mnie wciąż bulwersuje chamskie i prostackie zachowanie kuraszewskiej. Ciekawe kto i kiedy położy temu kres. Jej rozmowy z własnymi pracownikami wołają o pomstę do nieba. Brak elementarnej kultury i zrozumienia odmiennych racji, które w chwili obecnej już mało kto odważy się prezentować. W stosunku do samodzielnych pracowników nauki jej postawa jest podobna. Nie warto z nią w ogóle rozmawiać. Przestrzegam przed tą osobą.

Anonimowy pisze...

Niesprawiedliwość i mobbing - to główne zadania kuraszewskiej, a nie czyjekolwiek dobro, np.uczelni.W okresie swojej aktywności nie zrobiła kompletnie nic dobrego. Osłaniana i inspirowana przez tenderową żonglowała prawem i skrzywdziła wielu niewinnych ludzi. Pracujemy za najniższe stawki, dla nas nie ma pieniędzy, chociaż podobno uczelnia jest w dobrej kondycji. Zobaczymy jak długo to będzie tolerowane i jakie przyniesie dalsze skutki.

Anonimowy pisze...

KURASZEWSKA wykorzystuje swoją władzę przeciwko ludziom. Sprawia to, że pracownicy mają o swojej uczelni jak najgorsze opinie. Przekłada się to na wszelkie rankingi: bo zdanie pracowników jest jednym z kryteriów oceny. Również w ministerstwie cieszy się złą sławą. Ona psuje wizerunek uczelni.