Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

wtorek, 1 stycznia 2013

Liczba wejść na blog w ostatnich latach

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Gratuluję Panie Profesorze i żałuję, że Pana aktywność na blogu się zmniejsza. Chociaż rozumiem Pana racje i podzielam je. To my bedziemy przekazywać na ten blog ważniejsze informacje z życia uczelni, nieprawidłowości lub pochwały. Myślę, że epoka podłości i antyludzkich działań ma się ku końcowi, a poprzednie władze pójdą z wolna w niepamięć. Ale będziemy się przyglądać wielu sprawom i poddawać je pod dyskusję na tym blogu. Raz jeszcze gratuluję poczytności. Pracownik.

Anonimowy pisze...

Wraz z Życzeniami Noworocznymi dla Pana - aby upłynął w zdrowiu i szczęściu, życzę sobie powrotu do akademickości i klasy, poszanowania i życzliwości dla człowieka, skończenia z mobbingiem i wszechobecną pychą -jaka wciąż panoszy się w naszej Uczelni.

Anonimowy pisze...

I ta nieszczęsna kuraszewska, która również została. Swoim zachowaniem przynosi uczelni jedynie wstyd. Taka podłość naprawdę bardzo rzadko się zdarza. Ona po prostu czerpie zadowolenie z krzywdy ludzkiej. Oby to samo kiedyś ją spotkało, będzie się miała z czego cieszyć.