Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Przeczytane w Rzeczpospolitej

Tajemnica pewnego kontraktu

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Nie wiem, czy to może być prawdą, ale poinformowani twierdzą, że Dariusz Jorg, z wyształcenia pedagog obronił doktorat na Wydziale Lekarskim w Zabrzu? Do programu rw wejścia nie ma. Gazety nie pozostawiają na nim suchej nitki, w NIK jest na bezpłatnym urlopie i podobno toczyło się przeciwko niemu jakieś postępowanie. Opinia o nim w jego dawnych kręgach jest jak najgorsza. Prasy do sądu nie podał, co należy rozumieć, że pisała prawdę. Więc jak to wszystko jest możliwe? Czy to może być nagroda za postawę wobec określonych osób?

Anonimowy pisze...

I co, dostanie tytuł doktora nauk medycznych, albo biologii medycznej? To chyba jakiś żart, żeby osoba bez wykształcenia medycznego dostała taki tytuł? Boże, co to się teraz dzieje. Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

To jest prawda, jutro Rada Wydziału ma zatwierdzić stopień doktorski dla D. Jorga. Ciekawe jaki będzie wynik...

Anonimowy pisze...

To jest prawda, jutro Rada Wydziału ma zatwierdzić stopień doktorski dla D. Jorga. Ciekawe jaki będzie wynik...