Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

środa, 21 marca 2012

Ważna informacja

KALENDARZ WYBORCZY 2012 najbliższe wydarzenia

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Teraz do Rady Wydziału ma wejść połowa osób. A co jeśli wybrana będzie ta, która najczęściej na niej nie bywa? Może pora sprawdzić listy obecności....

Anonimowy pisze...

Doktor Honoris Krauza, Nasz kaskader i dubler, którego nikt nigdy nigdzie nie widział, czyli po prostu Oluś, pisze (dodam jako kandydat na rektora): "Profesor medycyny o nepotyzmie: Skłodowska-Curie też pracowała z mężem!" Niech córka Sieronia, syn i zięć też pracują z nim. Otrzymamy 4 Noble:) Z cwaniactwa, kłamstwa, intryg i manipulacji. To sporo! A poważnie mówiąc: śpię spokojnie, bo ten żałosny bufon tą wypowiedzią definitywnie przekreślił swoje szanse wypowiadając się przeciw nie tylko prawu, ale też i przyzwoitości. A mówiłem-Olo, opatrz sobie głowę. I bądźmy czujni. Nadchodzi czas wyboru między starym i nowym, stagnacją i zmianami. To od nas zależy przyszłość. Tylko trzeba w to uwierzyć i działać!