wtorek, 24 maja 2011

Pierwsza wypowiedź nowego Rektora AM we Wrocławiu

Nowy rektor AM: Czeka nas orka, wakacje nie dla nas

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Co tam wybory i walka o stanowiska. Kolejny artykuł w Wyborczej Katowice pt. "Choroba szpitali publicznych", w którym jest mowa o milionach złotych. Gdyby to samo wydarzyło się w normalnym cywilizowanych kraju Europy, byłby to największy skandal w sektorze opieki zdrowotnej. U nas przechodzi prawie bez echa, jako norma społeczna. Czy nasz kraj jest naprawdę republiką bananową ?

Anonimowy pisze...

Tak, nasz kreaj jest enklawą dla wszelkiego typu niewiarygodnych dyrektorów. Dotychczas nie podlegali oni żadnym karom za złe gospodarowanie. Tymczasem do rządzenia trzeba być przygotowanym i znać jego zasady. W żadnym przypadku nie znają tego lekarze. Dlatego poziom zarządzania i jego skutki są tak fatalne. Niech każdy robi to co potrafi najlepiej.

Anonimowy pisze...

Jednak te wybory są ważne, bo jest to pewien ewenement w naszym polskim grajdołku. Wrocławscy elektorzy wybrali w pierwszej turze nowego rektora, po rozkładzie głosó mozna ocenic siłę "sierot po starym rektorze" na około 20%. Przy wyborze w pierwszej turze, nowy rektor ma pełne prawo wymienić całe dotychczasowe kolegium rektorskie, które sie nie sprawdziło.

Anonimowy pisze...

Na " www.am.wroc.pl " już są przedstawione dalsze ruchy rektora. Jedyna pani prorektor złożyła dymisję, ale pozostali prorektorzy odmówili i zostaną teraz odwołani. Tak więc AM wejdzie w nowy rok z nowymi władzami, ale czy odmieniona???