piątek, 25 marca 2011

W związku z pytaniami ze strony Czytelników przedstawiam uchwały Senatu dotyczące stomatologii

Uchwała Senatu w sprawie zniesienia Katedry i Zakładu Dysfunkcji Narządu Żucia Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.

Uchwała Senatu w sprawie zniesienia Katedry Stomatologii Wieku Rozwojowego z zakładami: Zakład Stomatologii Dziecięcej; Zakład Ortodoncji Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.

Uchwała Senatu w sprawie utworzenia Katedry Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji z zakładami: Zakład Dysfunkcji Narządu Żucia; Zakład Ortodoncji Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.

Uchwała Senatu w sprawie utworzenia Katedry i Zakładu Stomatologii Wieku Rozwojowego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym
w Zabrzu.

Uchwała Senatu w sprawie zniesienia Katedry i Kliniki Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.

Uchwała Senatu w sprawie zniesienia Katedry i Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.

Uchwała Senatu w sprawie utworzenia Katedry Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej z jednostkami: Klinika Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej; Zakład Chirurgii Stomatologicznej Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu.

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Naprawdę Szanowni Państwo wierzą, że te zmiany są uzasadnione merytorycznie i organizacyjnie ? Naprawdę jesteśmy tacy naiwni ?

Anonimowy pisze...

Jeżeli Stomatolodzy, których te zmiany dotyczą zaakceptowali je na radzie programowej i nie protestowali na radzie wydziału to o co właściwie chodzi? Z tego co słyszałem to przecież nie wymysł władz tylko komisji akredytacyjnej.Jaka jest argumentacja? można przecież przeczytać w protokole.

Anonimowy pisze...

Chyba poprzednik niezbyt uważnie uczestniczy w radach wydziału skoro nie zauważył krytycznych opinii. Nic dziwnego, że w takich warunkach wszystko można przegłosować. Polecam trochę bardziej interesować się przebiegiem RW zamiast poczęstunkiem habilitacyjnym i załatwianiem swoich spraw.

Anonimowy pisze...

Protestował i to wyraźnie profesor Drugacz. Trzeba najpierw uważać a dopiero potem komentować.

Anonimowy pisze...

Czyli ten kto ma dobre układy dostaje wszystko, a ten który jest dobry w swoim fachu jako lekarz i naukowiec, ale zbyt uczciwy jest napiętnowany i skazany na niebyt. Tak może być tylko tutaj.