wtorek, 1 marca 2011

Protest NSZZ "Solidarność" przeciw nowej ustawie o szkolnictwie wyższym

Manifestacja KSN NSZZ "Solidarność" 02.03.2011.

4 komentarze:

student_wlk pisze...

...czyli standard, jak na "Solidarność". Walka o jeszcze większy socjalizm, niż panował za PRL. Na wszystko większe nakłady, upaństwowienie itd. A ja powiem przewrotnie - wszystkie związki na Powązki!

Anonimowy pisze...

Jeżeli rzeczywiście jesteś Studentem to wiedz,że o większe pieniądze na stypendia, bezpłatne studia ( obojętnie na ilu studiujesz kierunkach ), przywrócenie ulg komunikacyjnych czyli zdaniem Twoim jeszcze o większy socjalizm walczyli w Sejmie Twoi koledzy Studenci. Czy ich też wyślesz na Powązki ?

Anonimowy pisze...

"Jakże niezmiernie przykra jest mądrość nierozumnym ludziom, i nie wytrwa w niej głupi"
W tym kontekście rada dla studenta wlk:
"Należy umieć słuchać, mówić i milczeć".
Najbardziej odpowiednie dla owego studenta jest to aby milczał!
bo
"Zły język jest gorszy od bicza i miecza".
Cytaty z Księgi Przysłów z Biblii na temat mądrości i głupoty najbardziej odzwierciedlają osobę, studenta wlk.
Powiedział co wiedział,a ja muszę się za niego wstydzić bo przecież oboje jesteśmy na tej samej uczelni.
Protest NSZZ"Solidarność" w sprawie ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym, jest kolejnym protestem i wyraża już nie tylko zaniepokojenie środowiska akademickiego, ale potępia działania rządu, którego głównym celem jest to, żeby ustawa była, a jaka w skutkach to nieważne, po co Polacy mają być mądrzy, wykształceni, po co mamy się rozwijać, po co mamy "Być", wystarczy żeby uprzywilejowani mogli "Mieć".
Danuta Jarosz

Anonimowy pisze...

Tym razem trzeba zgodzić się z Panią Danutą. Sporo jest takich młodych, "postępowych", co wchłaniają w siebie "mądrości" Korwina-Mikkego i później myślą że pozjadali wszystkie rozumy. W tym zaś przypadku poziom wypowiedzi świadczy sam za siebie.