Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

poniedziałek, 13 grudnia 2010

Zarządzenie Jej Magnificencji Prof. dr hab. n. med. E. Małeckiej-Tendery

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Jeśli chodzi o administrację, to rządy są feudalne. A wiec nikt niczym nie zarządza, nawet kierownicy nie zarządzają swoimi działami. Za to jeśli występuje jakieś ryzyko, a w szczególnosci wpadka, (pomyłka, błąd) to zawsze surowo odpowiada za to kierownik (głową), chociaż realizował tylko głupie polecenia kuraszewskiej.Ostatnim spektakularnym przykładem takiej feudalnej podłości jest kierowniczka płac, osoba z długoletnim doświadczeniem i ze wszech miar godna zaufania.

Anonimowy pisze...

Głównym czynnikiem ryzyka jest działalność administracji uczelni. Postępowania przetargowe ciągną się latami, giną zamówienia, zakup czegokolwiek to często droga przez mękę, a teraz jeszcze takie coś! Zmierzamy w kierunku gdzie rzeczywistość "administracyjna" nie będzie już miała żadnych punktów stycznych ze światem realnym. Co za chory umysł to wymyślił?

Anonimowy pisze...

Gdybym nie spojrzał za okno i nie zobaczył śniegu to można by było pomyśleć, że to rozporządzenie to dowcip Primaaprilisowy! A tu taki pasztet, w dodatku 13 grudnia, doprawdy ponury dowcip w rocznicę zamachu na polską pokojową rewolucję solidarnościową!