Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

wtorek, 23 listopada 2010

Za tydzień test akademickiej demokracji wrocławskiej

Już za tydzień głosowanie nad odwołaniem rektora AM

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ex rektor jest też elektorem i honor nie pozwoli mu nie przyjść i nie zagłosować przeciw...

Anonimowy pisze...

A czy w rektoracie nadal wisi tabliczka z nazwiskiem RA na drzwiach do gabinetu ???

Anonimowy pisze...

Za przeciąganie sprawy nalezy winić Ministerstwo Zdrowia. To jest brak nadzoru i dobrze zrobiły tamtejsze związki zawodowe wnosząc do premiera o jej odwołanie. Brawo związki - dajecie dobry przykład naszym organizacjom związkowym. Plagiat to przecież przestępstwo - łamanie prawa. A za to nadzorujący minister zgodnie z ustawą powinien rektora odwołać, a nie czekać, aż załatwi to uczelnia, bo przecież tam, tak samo jak u nas przeciwdziałać będą kolesie. A prawo jest przecież łamane.

Anonimowy pisze...

Czy kiedykolwiek w Polsce będzie normalnie, czy kiedykolwiek ktoś da dobry przykład młodym ludziom ?
Ubyło 28 elektorów-studentów w ciągu ostatnich dwóch lat, a to 1/4 wszystkich głosujących !!! a to młodzież właśnie jest jeszcze nieskażona i mówiąca prawdę.

Anonimowy pisze...

Jeżeli w ciagu dwóch lat ubyli senatorowie z grupy Studentów (prawdopodobnie przestali być Studentami ) to Samorząd Studencki powinien zadbać i przeprowadzić wybory uzupełniajace.Nikt tego za Studentów nie zrobi.