piątek, 3 września 2010

Podsumowanie sierpnia

W sierpniu zanotowałem spory ruch na blogu, jak na okres wakacyjny. Zainteresowanie Czytelników wzbudził list studenta opublikowany 8 sierpnia, a także tekst o płatnych studiach medycznych. Do tych materiałów nadeszło sporo komentarzy, natomiast gdyby mierzyć oddźwięk liczbą wejść to na pierwszym miejscu należało by postawić link o Prof. J. Hołowieckim (przez parę dni blog odwiedzało blisko 300 osób dziennie). Ale nadszedł tylko jeden komentarz. Czyżby wymowa faktów była tak porażająca?

Pewne zainteresowanie (7 komentarzy) towarzyszyło informacji dotyczących wydarzeń w uczelni wrocławskiej. Dotąd z bliżej mi nieznanych powodów do tekstów dotyczących zarzutów postawionych Rektorowi Andrzejakowi nie napływały komentarze. A tak na marginesie podsumowania miesiąca, co jeszcze się musi wydarzyć by zakończyć tę kompromitującą historię?!

…standardy godne ludów pierwotnych coraz bliżej…
…polskie środowisko akademickie milczy…

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

A mnie nie dziwi brak komentarzy na temat sytuacji w wrocławskiej uczelni. Przecież na naszej uczelni też mamy bagno opisane dokładnie nie tylko w lokalnej prasie, ministerstwo i władze lokalne też o niej wiedzą. I co?? Żadnej reakcji jednostek nadrzędnych. Widocznie teraz tak musi być: Im gorzej, tym lepiej......

Anonimowy pisze...

A może trzeba zastosować jakąś formę "społecznej dezaprobaty", ostracyzmu ... dla tego typu działań? Nasza Pani Rektor "szefuje" wszystkim rektorom medycznym w kraju. Mogłaby zapytac p. Andrzejka czy długo jeszcze będzie chował głowę pod dywan?

Anonimowy pisze...

Goroco popieram przedmówce. Pani Rektor chyba czyta bloga prof. Pluskiewicza...