piątek, 17 września 2010

Hot news!

Poniżej podaję wynik przetargu na Obsługę Public i Media Relations. Informacja znajduje się na stronie internetowej uczelni.
Jak widać z pisma już w lipcu było wiadomo kto wygra!
Gratuluję anonimowemu Czytelnikowi przenikliwości i wiedzy… (komentarz poniżej).


Anonimowy pisze...
Orzechy przeciw żołędziom, że przetarg wygra PRC Communications Group niejakiego Sebastiana Chachołka z Czeladzi.
7 września 2010 21:43


Katowice, dn. 16. 07.2010r.


RZP/PN/0723/67/10


INFORMACJA O WYBORZE OFERTY
Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia na Obsługę Public i Media Relations. Nr postępowania RZP/PN/67/10

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach informuje, iż w wyniku przeprowadzonego postępowania jako najkorzystniejsza została wybrana oferta:

Grupa PRC Spółka z o. o.
40-287 Katowice
ul. 1 Maja 112/15
Biuro w Czeladzi


która otrzymała największą ilość punktów, zgodnie z kryteriami oceny ofert zawartymi w SIWZ.
W związku z powyższym umowa z ww. Wykonawcą podpisana będzie 22.09.2010r.

Zgodnie z art. 92 ust. 1 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych załączam „Zbiorcze zestawienie ofert” ZP-12 oraz „Streszczenie i porównanie złożonych ofert” ZP-21.

Załączniki
- ZP-12
- ZP-21

17 komentarze:

student_wl_katowice pisze...

Korupcja kwitnie. Proponuję wysłać zapytanie do rzecznika uniwersytetu. A najlepiej do prokuratora.

Anonimowy pisze...

czy można poznać i podać do wiadomości skład komisji przetargowej

Anonimowy pisze...

Pracownicy są w szoku, brak słów. Pismo z datą lipcową. Co na to NIK ??? Pieniądze zamiast na podwyżki pójdą dla kilku osób z firmy PR, teraz wiadomo, dlaczego jesteśmy najniżej w rankingach.

Unknown pisze...

Panie Profesorze!!! Kuraszewska ma wystarczająco dużo znajomych w NIK-u, Urzędzie Kontroli Skarbowej i paru innych służbach żeby mieć gdzieś to, że przetarg był ustawiony. A swoją drogą podobno będzie kolejny desant NIK-owców na szpitale kliniczne. Do CSK i SK 1 mają przyjść wymiatacze ze służb. Co Pan na to???

Anonimowy pisze...

Tak mają wyglądać standardy działania akademickiej administracji ??? Gorzej niż za czasów komunizmu, dowolne decyzje bez żadnej kontroli centralnej. Gdyby coś takiego zdarzyło się np. w uniwersytecie w USA byłby skandal na całą amerykę, u nas to norma. A najgorsze jest to, że wszyscy myślą, że tak byc musi.

student_wl_katowice pisze...

Mylisz się, w USA na żadnym poważnym uniwersytecie taka sytuacja nie mogłaby się zdarzyć z prostej przyczyny - najlepsze szkoły są tam prywatne, a państwowych nie tylko jest bardzo mało, ale są jeszcze beznadziejnie słabe. Miejmy nadzieję, że w Polsce też rozgoni ktoś te folwarki, bo 20 lat oszukiwania się, że komuna została obalona to już stanowczo za wiele...

Anonimowy pisze...

A na podwyżki jak nie było, tak nie ma pieniedzy. Na inne rzeczy są. Po co maja zarabiać pracownicy, kiedy mogą zarobić znajomi za pośr. przetargu. Podłe i bezkarne są te władze od samego początku. Pracowników niszczą małymi pensjami i dużymi wymaganiami, natomiast mają pieniądze na inne cele. To wszystko musimy pamiętać przed nadchodzącymi wyborami. Wstyd jest dla nich uczuciem zupełnie obcym.

Anonimowy pisze...

Panie Profesorze.Jeśli uważa Pan,że doszło do naruszenia prawa i przetarg był ustawiony proszę zgłosić sprawę do prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa.Może CBA wkroczy na ŚUM ;)

Anonimowy pisze...

Przecież związki zawodowe też mają w tej spawie coś do powiedzenia. Powinny np. opisać całą sytuację w liście do Ministerstwa.

Anonimowy pisze...

Każdy może zgłosić sprawę do Prokuratury o podejrzenie popełnienia przestępstwa, nie tylko profesor. Dlaczego tylko On ma sie narażać, już i tak robi dużo prowadząc ten blog. Wykazuje wiele odwagi i konsekwencji w ujarzmianiu zła. Władze się Go boją jak ognia. Najlepiej żeby nic się nie dostało na ten blog, bo setki ludzi dowiaduje się o podłości i antypracowniczych posunięciach władz. Nepotyzm kwitnie w najlepsze, chociaż pani rektor podpisała zarządzenie w tej sprawie. Ale sama czuje się ponad prawem, więc uważa, że jej to nie dotyczy. Innych tak. Zarobki kuraszewskiej są takie jak prezydenta kraju za to, że wydatkuje pieniądze niegospodarnie i (jak widać) nie do końca uczciwie. Widzi to wielu pracowników, więc dlaczego tylko jeden p.Profesor ma coś z tym robić. Niech też robią inni, w szczególności Senat i samodzielni pracownicy nauki, ktorzy w znakomitej większości chowają głowy w piasek.

Anonimowy pisze...

Niech za słowami pójdą czyny.

Anonimowy pisze...

Pani Kuraszewska ma na pewno milion wyjaśnień tej sytuacji. Arogancko nam to wytłumaczy.Musi trzymać się swojego stołka. Czy już niedługo?. Nie wierzę w prokuraturę.Nie takie rzeczy widziałem w ACMIS w Bytomiu i co ??? nic .Czy ktoś uwierzy ,że spólka uczelni handlowała węglem !!! nie nie handlowała udawała ,że kupuje węgiel....Ten PR to pikuś.
pozdrawiam

Anonimowy pisze...

węgiel to nic, jak już mówimy o stomatologii.Cały sprzęt na stomatologii jest własnością starego prezesa.a pożyczki, może Pani K. to wyjaśni ?
Osoba , która odkryła to bagno wyleciała. I w tej chwili zamiata się pod dywan.

Anonimowy pisze...

Związki zawodowe pisały już nie raz: do Ministerstwa,do Rzecznika praw obywatelskich, do NIK, do władz Województwa. Prasa również często opisuje wszelkiego rodzaju nieprawidłowości i podłość władz SUM...i co?? Zero reakcji, co najwyżej jakieś upomnienie, a w uczelni coraz więcej niesprawiedliwości i rozgoryczenia. Zresztą po wysokości zarobków różnych prezesów, dyrektorów i kanclerzy widać kto w tym kraju rządzi.

Unknown pisze...

Nie wiem dlaczego wszyscy są tacy zdziwieni, przez powiązania z różnymi 3-literowymi instytucjami i służbami Kuraszewska ma nieograniczoną władzę i bezkarność. Mając takie powiązania może usadzić każdego...Czy przypadkowy jest desant na szpitale kliniczne SUM, często osób o wątpliwych predyspozycjach i umiejętnościach? Nie, władza jest jeszcze większa i o to w tym wszystkim chodzi. K.........a jest chora na władzę...Tak po prostu...Wątpliwe postępowania przetargowe, a kogo to interesuje, beznadziejnie opisane limuzyny i samochody osobowo-dostawcze zostały napisane rękami podległego jej działu, pisał to jakiś znawca motoryzacji, albo ona sama...Gigantyczne zarobki, podobno się należą, w końcu ma wszystkich w garści.

Anonimowy pisze...

Dlaczego krzywda ludzka tak długo trwa? I dlaczego władze, które łamią prawo są wciąż bezkarne? Ministerstwo Zdrowia widocznie wcale nie czyta tego blogu. Ale jedno jest pewne, rządzącym się za dużo wydaje. Kiedyś to się urwie i strzeli. Kiedyś odejdą w cień i już nikt ich nie będzie zauważał. A wyrządzonej wielu ludziom krzywdy nie zawsze da się odrobić.Prosimy Los o sprawiedliwość. One nie są inne od nas wszystkich, są takie same, tylko im się wydaje, że są lepsze.

volenti_non_fit_iniuria pisze...

Odpowiedź jest prosta - bo sami na to im pozwalamy. Chcieliście socjalizmu? To go macie, w najczystszej postaci! Państwowe znaczy NICZYJE, czy wreszcie tego ktoś nie zrozumie? Dlaczego pierwsza państwowa szkoła w rankingu najlepszych na świecie jest chyba na dwudziestym-którymś miejscu? Bo w państwowych folwarkach dzieją się właśnie takie rzeczy jak tu widzimy. A wszystko rzecz jasna za nasze, podatników, pieniądze.
Dlatego zanim zacznie się narzekać warto sobie postawić pytanie - na kogo głosowałem w ostatnich wyborach. "Volenti non fit iniuria", moi drodzy.