Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

piątek, 26 marca 2010

Przeczytane w lokalnej prasie o Śląskim Uniwersytecie Medycznym

Kanclerz uniwersytetu w zarobkach lepsza od prezydenta

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Manipulacje w SUM dotyczą również dziekanów;króla i lewin - kowalik. Pani lewin - kowalik mając poparcie pani rektor dopuszcza się bezprawnych korekt wyników pracy komisji. Pozwoliła sobie przekreślić ocenę komisji ds oceny pracowników i wpisać swoją odmienną od stanowiska komisji. Uczyniła to poza komisją, a zatem dopuściła się sfałszowania dokumentów, zresztą nie po raz pierwszy. Jej przekręty i rozmijanie się z prawdą i obowiązującym prawem zasługują na zaszczytne określenie szachrajstwo.

Anonimowy pisze...

To po co te komisje, skoro pan i władca robi po uważaniu? Najlepiej zlikwidować wszystkie komisje i demokratyczne twory i utworzyć jednoosobową komisję pod przewodnictwem dziekana. Wtedy wszystko będzie jak Korei Północnej albo na Kubie. Tak też można rozumieć demokrację.

Anonimowy pisze...

Czytam i czytam i zastanawiam się - ilu członków RW w Zabrzu przegląda te wpisy i albo je popiera niewerbalnie, albo się tu wpisuje. Skoro Państwo pozwalacie sobie na takie rzeczy jakie miały miejsce przy wyborze KOLEJNEJ "przekręconej" komisji (oczywiście chodzi o wybory nowego kierownika Katedry Farmakologii) to po co wylewać żale anonimowo na blogu? Prosze państwa, jesteście podobno dojrzałymi ludźmi którzy do czegoś doszli-tytułu, stanowiska i również uczestnictwa w Radzie Wydziału, natomiast bez specjalnej żenady Dziekan rozstawia większość po kątach tak jak mu i jego poplecznikom się podoba. To towarzystwo jest chyba bez przyszłości...