środa, 20 stycznia 2010

Sprawa Profesora Dzielickiego, niekończąca się historia

dokument 1
dokument 1
dokument 2
dokument 3
dokument 4

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ten blog słuzy do kulturalnej wymainy pogladów i w zwiazku z tym postawę niejakiego Drybanskiego przemilczę choc by się chciało powiedzieć.

Anonimowy pisze...

Co to są za prawnicy? Żeby swoimi opiniami łamać nawet interpretacje Trybunału Konstytucyjnego? Skompromitowani to za mało powiedziane. Oni popełniają nieprawidłowości prawne i powinni stanąć przed swoimi organizacjami zawodowymi, co może skutkować możliwością zabrania im prawa wykonywania zawodu. Żeby tracić wiarygodność zawodową za pieniądze? Gdzie etyka zawodowa? Do jakiego stopnia można się posunąć w wypaczaniu prawa za sowitą zapłatą?

Anonimowy pisze...

To nie prawnicy odpowiadają za przestrzeganie prawa ale Dziekan i Rektor

Anonimowy pisze...

To jest kompromitacja wladz, aby kandydat startujący do konkursu na stanowisko kierownicze musiał walczyć o swoje słuszne racje argumentując je Orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego

Anonimowy pisze...

Panie Profesorze, piszę do Pana pod wpływem zdegustowania sytuacją, która miała miejsce dzisiaj w Klinice Okulistyki w Katowicach. W najbliższą sobotę tj. 23.01 będą się odbywały wybory do zarządu Oddziału Śląskiego Polskiego Towarzystwa Okulistycznego. Pani Profesor Romaniuk kazała okulistom zostać po odprawie, bo jak stwierdziła jako ustępująca przewodnicząca ma prawo wskazać nam na kogo mamy głosować!!!!! Czy faktycznie ma takie prawo???? Chodzi o to, żeby swój głos oddać na Panią Profesor Formińską-Kapuścik, a nie na innego kandydata. Czy w tej uczelni pracownicy nie mają prawa do samodzielnego myślenia i własnych decyzji, czy wszystko musi być zasugerowane bądź nakazane??? Czy tak się to powinno odbywać??? Ja mam jednak nadzieję, że my okuliści mamy własne zdanie, że nie ulegamy tak łatwo sugestiom!!!! Mam też nadzieję, że kontrkandydatem będzie Pan Profesor Wylęgała, o którym już kiedyś zostało napisane, że był najlepszym z kandydatów na kierownika katowickiej okulistyki. Panie Profesorze bardzo proszę o zamieszczenie mojego komentarza może jako oddzielnego wpisu tak by wielu okulistów, którzy czytają Pana blog mogło się z nim zapoznać i nie dać się takim sugestiom.