Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

wtorek, 17 października 2017

Hot news

Wydział Zabrzański uzyskał kategorię A.
To nasz wspólny sukces.

Osobne wyrazy uznania należą się Dziekanom, nie wystarczy uzyskać dobre wyniki pracy, trzeba je jeszcze umieć odpowiednio przedstawić. To jest zasługa władz wydziału oraz zespołu pracowników administracji.


13 komentarze:

Anonimowy pisze...

Kategoria A dla WLZ to nieporozumienie.

Unknown pisze...

Myślę że gratulacje należą się tylko garstce osób. To Ci którzy są pierwszymi autorami publikacji.

Anonimowy pisze...

Niestety zaangażowanie w pisanie publikacji jest u poszczególnych pracowników bardzo różne. Jest grupa liderów która pracuje na sukces Wydziału

Anonimowy pisze...

Cała prawda, mała grupa naukowców tak naprawdę pracuje na cały wydział...

Anonimowy pisze...

Ciekawe czy te osoby są doceniane???

Anonimowy pisze...

Prawdopodobnie zero i totalny brak "docenienia", to typowe w naszym systemie szkolnictwa. Mała grupa pracuje na pozostałych pobierajacych pensje za prowadzenie badań, a nie robiących nic naukowo. System totalnej niesprawiedliwości niestety.

Anonimowy pisze...

Cytat z Gazety Prawnej, szok !:
"..Skrajnym przypadkiem jest Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny w Radomiu, gdzie tylko jeden wydział otrzymał kategorię B, a wszystkie pozostałe - kategorię C. To jest naprawdę dzwonek alarmowy dla władz i dla społeczności akademickiej tego uniwersytetu" - powiedział. Zaznaczył, że postara się spotkać z władzami uczelni i rozmawiać o programie naprawczym.

Minister zwrócił uwagę, że UTH w Radomiu otrzymał zgodę na prowadzenie kierunku lekarskiego. A na kierunku lekarskim poziom dydaktyki i badań naukowych musi być odpowiednio wysoki nie tylko ze względu na bezpieczeństwo pacjentów..."

Anonimowy pisze...

Czepiacie się - może i garstka pisze ale ta cała reszta zajmuje się dydaktyką, vide: wyniki LEKu :-D

Anonimowy pisze...

do anonimowy 19:16
Czyli co, wyrobnicy, rozdający karty - "wielcy" gracze i tło

Anonimowy pisze...

Górnolotne słowa na wszystkich uczelniach w Polsce, a tak naprawdę naukowców w kraju jest garstka. Pozostali od lat nie napisali nawet jednego artykułu...hipokryzja

Anonimowy pisze...

Do autora 20:55
Byłby świetny materiał na farsę i dramat zarazem

Anonimowy pisze...

Przykre jest to, że są przypadki na wielu uczelniach, gdy pracownik latami nie napisał żadnego artykułu, nie tworzy żadnego dorobku dla uczelni i nadal awansuje...

Anonimowy pisze...

Należy dodać że często nie ma własnego tematu badawczego a wkład w pracę innych to długa historia...