Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 10 grudnia 2012

Przeczytane w Rzeczpospolitej

Tajemnica pewnego kontraktu

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Nie wiem, czy to może być prawdą, ale poinformowani twierdzą, że Dariusz Jorg, z wyształcenia pedagog obronił doktorat na Wydziale Lekarskim w Zabrzu? Do programu rw wejścia nie ma. Gazety nie pozostawiają na nim suchej nitki, w NIK jest na bezpłatnym urlopie i podobno toczyło się przeciwko niemu jakieś postępowanie. Opinia o nim w jego dawnych kręgach jest jak najgorsza. Prasy do sądu nie podał, co należy rozumieć, że pisała prawdę. Więc jak to wszystko jest możliwe? Czy to może być nagroda za postawę wobec określonych osób?

Anonimowy pisze...

I co, dostanie tytuł doktora nauk medycznych, albo biologii medycznej? To chyba jakiś żart, żeby osoba bez wykształcenia medycznego dostała taki tytuł? Boże, co to się teraz dzieje. Pozdrawiam

Anonimowy pisze...

To jest prawda, jutro Rada Wydziału ma zatwierdzić stopień doktorski dla D. Jorga. Ciekawe jaki będzie wynik...

Anonimowy pisze...

To jest prawda, jutro Rada Wydziału ma zatwierdzić stopień doktorski dla D. Jorga. Ciekawe jaki będzie wynik...