Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

wtorek, 31 stycznia 2012

Rozmowa z Profesorem Pacholskim, byłym rektorem Uniwersytetu Wrocławskiego

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,11040302,Prof__Pacholski__Polskie_uczelnie_nie_sa_jak_firmy.html

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Dziękuję za to podsumowanie stycznia. Całkowicie się z nim zgadzam. A swoją drogą, kto pozwolił sieroniowi na to wystąpienie? Jestem zresztą przekonany, że takich obciachów z jego strony będzie więcej. Idę o zakład z każdym, że ten pan takiej weryfikacji RW się nie podda. Już z pewnością ma zaplanowane inne manipulacje. Taka jest cała jego droga zawodowa i w mojej opinii jest to wyjątkowo zły i pewny siebie człowiek. Z pozoru fajny gość, ale głębiej to... Jeśli Nam się nie podoba to, co jest-wybierzmy Sieronia. To dopiero będzie heca. A swoją drogą, to ciągle się zastanawiam, jak to jest? Były Rektor Wilczok i Dyrektor Sałaniewski mają sprawy karne, a ówczesny prorektor ds. nauki sieroń startuje na Rektora? SUM-u. Buta czy głupota? I żeby było jasne, piszę to wyłącznie z troski o przyszłość SUM-u i swoją.