Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 29 listopada 2010

List z Zabrza

Witam Pana Profesora,

Jestem studentem V roku WLZ. W miarę swoich możliwości i czasu staram się śledzić, czy to za pomocą bloga czy innych źródeł, informacje dotyczące SUM. Rzecz jasna, że bardziej interesuje mnie Wydział Lekarski w Zabrzu.

Przesyłam link dotyczący kampusu w Sosnowcu dla studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
I tu nasuwa mi się bardzo proste pytanie - a co z Zabrzem? Czy kiedykolwiek coś zrobią dla nas, aby mieć dogodne warunki do zdobywania wiedzy(pomińmy fakty dotyczące ACM-u)?
 
W Sosnowcu powstanie kampus za 50 milionów złotych

Pozdrawiam serdecznie

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

campus w Rokitnicy ma być gruntownie modernizowany, szkoda, że dopiero teraz. Obawiam się, jednak, że Katowicom nigdy nie dorównamy pod względem inwestycji i będziemy zawsze w II lidze kształcenia.

Anonimowy pisze...

Bo WLZ jest do likwidacji, wadza już dawno to wymyśliła i powoli realizuje.

Anonimowy pisze...

Może likwidacja to nie taki zły pomysł ? będzie normalniej...

Anonimowy pisze...

chyba tylko osoby, które nie studiowały na WF, nie docenią budowanego kampusu - nie ma jak 15 minut w planie by dostać się z Jagiellońskiej na Kasztanową czy Narcyzów via Jedności i tak średnio 3 razy dziennie migrować.
WLZ ma się jak pączek w maśle przy Nas.