wtorek, 10 stycznia 2012

HOT NEWS!

Rada Wydziału wrocławskiej Akademii Medycznej odwołała na dzisiejszym posiedzeniu Panią dr hab. Jolantę Antonowicz-Juchniewicz, prof. nadzw. AM. ze stanowiska Dziekana. Wynik głosowania: 50 za odwołaniem, 16 przeciw.
Ta decyzja kończy pewien etap związany z plagiatem jakiego dopuścił się były Rektor AM Prof. R. Andrzejak.

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

I dobrze się stało. Poczucie prawdy i sprawiedliwości, chociaż pomału i z oporami, to jednak posuwa się do przodu i we właściwym kierunku. Szkoda, że u nas sprawiedliwość i honor są wciąż odległe. A rady wydziału i senat podzielone.

Anonimowy pisze...

To dobra wiadomość, dobrze wiemy jaką negatywną rolę odegrała odwołana Pani Dziekan chroniąc do końca swego szefa Prof. Andrzejaka. To dobry znak dla środowiska, lepiej późno niż wcale robić porządki na własnym podwórku!

Anonimowy pisze...

Parasol ochronny nad byłym rektorem został złożony na śmietniku historii, dodajmy, wyjątkowo niechlubnym śmietniku. Niemniej chwała za konsekwencję wielu osób we wrocławskiej AM i doprowadzenie sprawy do końca. Teraz pewnie będą potrzebne kroki typu dyscyplinarnego i administracyjnego wobec byłego rektora i byłej dziekan. To pytanie pewnie zostanie skierowane do kandydatów do objęcia urzędu rektora AM: czy doprowadzą do usunięcia z niej osób, które zhańbiły naszą uczelnię?!
Pracownik AM