Pomoc dla Ukrainy

To jest też moja wojna

Stowarzyszenie Pokolenie ING Bank Śląski: 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191

Witajcie!! Zapraszam wszystkich na fb Pokolenia. Będziemy dokładnie informować o wszystkich przedsięwzięciach. Proszę o pilne wpłaty bo na granicy w Krościenku dramat i z samego rana trzeba kupić pampersy, soczki dla dzieci itp. Równocześnie prośba o dokładne czytanie naszych komunikatów na fb bo nie możemy się rozjeżdżać w działaniu. Jesteśmy w stałym kontakcie z zarządzaniem kryzysowym wojewody i pogranicznikami. Wiemy co jest potrzebne. Dzisiaj bus od nas był po ukraińskiej stronie, mamy grubo ponad setkę wolontariuszy, jutro zaczniemy uruchamiać punkty w 15 miastach. Musimy działać sensownie i rozważnie żeby pomagać, a nie po to żeby mieć satysfakcję. Poniżej tekst z fb.

Wracamy!! Od dawna nie uruchamialiśmy fb, ale Putin i jego agresja na Ukrainę zmusza nas do działania. Dlatego wracamy, bo to też jest nasza wojna. Ukraina krwawi, Ukraina walczy. Prezydent Zeleński przejdzie do historii jako bohater. Na naszych oczach zmienia się cały współczesny świat. Musimy sobie uświadomić, że tam giną ludzie, którzy walczą też o nasze bezpieczeństwo. Tę wojnę musimy wygrać, wszyscy razem, dla nas, naszych dzieci, wnuków i w imię zwykłej przyzwoitości. Dlatego bardzo proszę wszystkich o pomoc. Ogłaszamy zbiórkę, która pójdzie w dwóch kierunkach- pomoc dla armii ukraińskiej czyli kamizelki kuloodporne, hełmy i wszystko co służy do obrony, a nie jest bronią i nade wszystko na zestawy medyczne dla żołnierzy. Jeżeli ktoś chce dawać pieniądze na broń, to postaram się jutro podać właściwe konto, ale my się tym nie zajmujemy. Drugi kierunek to pomoc humanitarna dla uchodźców i ludności cywilnej na Ukrainie. W tym momencie mamy zamówienia od konkretnych ludzi na ponad 500 kamizelek i hełmów- to są już kwoty milionowe. Po kilka razy dziennie będę się starał dawać wpisy i informować o naszych działaniach. Precz z komuną.

piątek, 27 stycznia 2012

Fragment statutu

uwagi do zapisów w znowelizowanym statucie
uwagi do zapisów w znowelizowanym statucie

10 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ciekawa propozycja, na pewno lepsza od tej ze statutu, ale niewygodna dla władz. Po co komu władza, gdy wszystko jest jasne i nic nie ma do rozdawania?!
TO NIE MAM SZANS W ŚWIECIE UKŁADÓW!

student_wlk pisze...

A moja jest inna - likwidacja tego "czegoś" zwanego habilitacją. Do tego likwidacja profesury zwyczajnej, a pozostawienie CZASOWEJ profesury nadzwyczajnej, uzależnionej od pracy naukowej. To by dopiero zadziałało stymulująco (albo demobilizująco) na kadrę!

Anonimowy pisze...

Bardzo dobra propozycja Pana Profesora. Czy bez habilitacji nie jestem pewien, bo tez może się otworzyć furtka dla osób protegowanych-przynajmniej muszą coś przeczytać i napisać, bo 1/2 roku temu przeszło kilka prac owinietych w "papier"...

Anonimowy pisze...

Stanowisko przezentowane przez student-wlk należy zglaszać do ustawodawcy, zapis w statucie musi być zgodny z ustawą, która jest aktem prawnym nadrzędnym w stosunku do statutu.

Anonimowy pisze...

Propozycja jest "Bingo!"

Anonimowy pisze...

Z indeksem Hirscha trochę Pan Profesor przesadził. Evariste Galois ma raptem ten wskaźnik na poziomie 2.
Krytycy indeksu wskazują na fakt, że jest on ograniczony liczbą publikacji.

Anonimowy pisze...

Indeks Hirscha można bardzo wywindować dzięki autocytowaniom. Wystarczy powielić w kilku odsłonach (artykułach) bzdurne wyniki, zacytować się,i mieć wskażniki wystarczające na habilitację. Znam przykłady.

Anonimowy pisze...

Tej propozycji też nie ma w statucie.

Anonimowy pisze...

No cóż, nie ma publikacji=nie ma dorobku, nie ma wsp. h na przyzwoitym poziomie! to proste, prawda? jak 2x2!

Anonimowy pisze...

Odzywa się miośnik kina. Kiedyś jeden z potentatów kina chciał wziąść do swojego filmu R. Burtona na co otrzymał odpowiedź, że nie da rady, bo jest związany z Old Vic. Następnie potentat zapytał, kto to jest i ile mu płaci? (Dla nie w temacie podpowiem, że Old Vic to scena a nie osoba). Analaogia może jest bardzo odległa, ale chciałbym zapytać, kto to jest Hirsch i jak go można ograć?