piątek, 2 września 2011

PODSUMOWANIE SIERPNIA

Sierpień to czas wakacji, gdy uciekamy od codzienności, w tym także Internetu. Nic zatem nieoczekiwanego nie ma w mniejszym niż we wcześniejszych miesiącach zainteresowania blogiem. Sam zresztą byłem na urlopie, a jeżdżąc rowerem raczej trudno jest wozić komputer; zaczerpnąłem oddechu z dala od zgiełku cywilizacji. W minionym miesiącu warto zwrócić uwagę na jeden tekst, ten z 8 sierpnia. Zebrałem wówczas i zaprezentowałem Czytelnikom komentarze, które nie były publikowane na blogu z różnych powodów. Ich wspólnym mianownikiem było ich pochodzenie z ostatnich miesięcy. Pierwotnie wahałem się czy je w ogóle publikować, ale duże zainteresowanie Czytelników mierzone liczbą 24 komentarzy pokazało, że warto było je zebrać w jedną całość. Mam nadzieję, że nadchodzących miesiącach przesyłane komentarze będą niosły wyłącznie treści merytoryczne.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

To nie tylko okres wakacyjny, ale chyba już nikogo nic nie interesuje. Nawet zarządzenie ministerstwa o ograniczeniu liczby autorów w publikacjach i redukcji punktów za parametryzację przeszło bez echa. Taka to polska nauka, od 60 lat bez zmian...

Anonimowy pisze...

W Polsce nie ma zadnych mechanizmów weryfikujacych wartośc merytoryczną projektów, dlatego jesteśmy i raczej nadal będziemy w ogonie nauki..