Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

poniedziałek, 2 marca 2020

Ważne pytania dotyczące wyborów

Zamy daty debaty wyborczej - 9.03 i wyborów rektora - 19.03.
Niestety, nadal brak informacji dotyczących godzin tych ważnych wydarzeń.
Każdy z nas ma wiele innych obowiązków, prowadzimy zajęcia dydaktyczne, leczymy pacjentów nieraz czekających na termin przyjęcia wiele miesięcy.
Jak mamy zaplanować obecność skoro godziny są ciągle nieznane?

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Informacja dotycząca rozpoczęcią debaty wyborczej znajduje się na stronie http://solidarnosc-sum.eu/index.php?page=3&article=423. Można sądzić, że jest to wiarygodna informacja.

Anonimowy pisze...

Na stronie internetowej uczelni w zakładce wybory pojawił się komunikat dotyczący debaty godzin trwania debaty: od 15.00 do 18.00

Anonimowy pisze...

Szkoda, że Władze Uczelni nie ogłosiły godzin rektorskich na czas trwania debaty. Na niektórych katedrach godziny dydaktyczne są realizowane do późnych godzin popołudniowych. Zarówno pracownicy jak również studenci zostali w tym momencie pozbawieni możliwości uczestnictwa w tym wydarzeniu. Chyba nic nie dzieje się bez przyczyny...