Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

wtorek, 1 stycznia 2013

Liczba wejść na blog w ostatnich latach

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Gratuluję Panie Profesorze i żałuję, że Pana aktywność na blogu się zmniejsza. Chociaż rozumiem Pana racje i podzielam je. To my bedziemy przekazywać na ten blog ważniejsze informacje z życia uczelni, nieprawidłowości lub pochwały. Myślę, że epoka podłości i antyludzkich działań ma się ku końcowi, a poprzednie władze pójdą z wolna w niepamięć. Ale będziemy się przyglądać wielu sprawom i poddawać je pod dyskusję na tym blogu. Raz jeszcze gratuluję poczytności. Pracownik.

Anonimowy pisze...

Wraz z Życzeniami Noworocznymi dla Pana - aby upłynął w zdrowiu i szczęściu, życzę sobie powrotu do akademickości i klasy, poszanowania i życzliwości dla człowieka, skończenia z mobbingiem i wszechobecną pychą -jaka wciąż panoszy się w naszej Uczelni.

Anonimowy pisze...

I ta nieszczęsna kuraszewska, która również została. Swoim zachowaniem przynosi uczelni jedynie wstyd. Taka podłość naprawdę bardzo rzadko się zdarza. Ona po prostu czerpie zadowolenie z krzywdy ludzkiej. Oby to samo kiedyś ją spotkało, będzie się miała z czego cieszyć.