Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

czwartek, 27 grudnia 2012

Przeczytane w lokalnej prasie

Wiceminister zdrowia ostrzega szpital na Ceglanej

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ciekawe jaką teraz ripostę szykuje Pani Rzecznik szpitala na Ceglanej?!

Anonimowy pisze...

Zastanawiające, że prof. Pluskiewicz wierzy w każde słowo swej serdecznej przyjaciółki z Gazety Wyborczej. Naprawdę zastanawiające.

Anonimowy pisze...

Dość żałosna ta "riposta", jak można sądzić z kręgu Ceglanej. Przecież zamieszczenie tekstu przez profesora Pluskiewicza to nie akceptacja treści, a ta kawa na ławę mówi słowami vice-ministra, że w tym szpitalu nie dzieje się dobrze. Prawda w oczy kole, nieprawdaż?!

Anonimowy pisze...

Dzięki kuraszewskiej nie mielśmy dobrych świąt. Może wreszcie los postawi tamę jej podłym antypracowniczym działaniom. Ona tylko przynosi wstyd uczelni, bo jej sława - najgorsza, jaką można sobie wyobrazić rozchodzi się szeroko i daleko. I wciąż jest tolerowana.