Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

środa, 21 marca 2012

Ważna informacja

KALENDARZ WYBORCZY 2012 najbliższe wydarzenia

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Teraz do Rady Wydziału ma wejść połowa osób. A co jeśli wybrana będzie ta, która najczęściej na niej nie bywa? Może pora sprawdzić listy obecności....

Anonimowy pisze...

Doktor Honoris Krauza, Nasz kaskader i dubler, którego nikt nigdy nigdzie nie widział, czyli po prostu Oluś, pisze (dodam jako kandydat na rektora): "Profesor medycyny o nepotyzmie: Skłodowska-Curie też pracowała z mężem!" Niech córka Sieronia, syn i zięć też pracują z nim. Otrzymamy 4 Noble:) Z cwaniactwa, kłamstwa, intryg i manipulacji. To sporo! A poważnie mówiąc: śpię spokojnie, bo ten żałosny bufon tą wypowiedzią definitywnie przekreślił swoje szanse wypowiadając się przeciw nie tylko prawu, ale też i przyzwoitości. A mówiłem-Olo, opatrz sobie głowę. I bądźmy czujni. Nadchodzi czas wyboru między starym i nowym, stagnacją i zmianami. To od nas zależy przyszłość. Tylko trzeba w to uwierzyć i działać!