Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

środa, 18 maja 2011

Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich - Wybory uzupełniające

Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich - Wybory uzupełniające

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Z zainteresowaniem przeczytałem materiały dotyczące prof. Sąsiadek, to dobra praktyka. Czekamy na podobny ruch drugiego kandydata.

Anonimowy pisze...

Stary układ się nie poddaje, jest już czworo kandydatów, w tym jedna "na odstrzał" albo żeby przedłużyć procedurę wyborczą. Kolejna kandydatka znana jest z "parcia na szkło" i za jej rządów AM będzie dalszy ciąg deprecjacji uczelni. Mówi, że startuje na prośbę pracowników AM, ale nie wyjaśnia, że głównie tych którzy tracą na przerwaniu obecnej kadencji...