Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

czwartek, 10 lutego 2011

Uzupełnienie tekstu z 4 lutego

Jedna z Czytelniczek zwróciła mi uwagę na pewną nieścisłość dotyczącą wpisu z 4 lutego. Otóż w Zabrzu istnieje Klinika Alergologii w Szpitalu Specjalistycznym; jej kierownikiem jest dr hab. Jerzy Jarząb, wojewódzki konsultant w zakresie alergologii i znakomity specjalista. Nie miałem zamiaru nikogo urazić, chodziło mi o pokazanie, że kolebka zabrzańskiej alergologii w SK-1 została skutecznie zniszczona bo nie ma tu już takiej kliniki.

0 komentarze: