Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 24 grudnia 2010

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Szanowny Panie Profesorze!
Życzymy Panu i Pana Rodzinie
Świąt Radosnych i wypełnionych miłością,niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia.

Portier pisze...

Życzę Panu przede wszystkim niezłomności i siły do walki z absurdami, a nadto nieustającej wiary w zwycięstwo i przekonania do siebie i swojej wizji Naszej Uczelni wszystkich tych, którym jej dobro leży na sercu.


(były już niestety pracownik jak w podpisie)

Anonimowy pisze...

Kartka z życzeniami światecznymi i noworocznymi jest bardzo piękna, ciepła, bajkowa i pełna marzeń. Nie taka jak w uczelni, gdzie firma PR wcale się nie stara o jej wizerunek, choćby takim drobnym przykładem.