Czytelniku, bądź współautorem bloga!


Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.

wtorek, 23 listopada 2010

Za tydzień test akademickiej demokracji wrocławskiej

Już za tydzień głosowanie nad odwołaniem rektora AM

5 komentarze:

Anonimowy pisze...

Ex rektor jest też elektorem i honor nie pozwoli mu nie przyjść i nie zagłosować przeciw...

Anonimowy pisze...

A czy w rektoracie nadal wisi tabliczka z nazwiskiem RA na drzwiach do gabinetu ???

Anonimowy pisze...

Za przeciąganie sprawy nalezy winić Ministerstwo Zdrowia. To jest brak nadzoru i dobrze zrobiły tamtejsze związki zawodowe wnosząc do premiera o jej odwołanie. Brawo związki - dajecie dobry przykład naszym organizacjom związkowym. Plagiat to przecież przestępstwo - łamanie prawa. A za to nadzorujący minister zgodnie z ustawą powinien rektora odwołać, a nie czekać, aż załatwi to uczelnia, bo przecież tam, tak samo jak u nas przeciwdziałać będą kolesie. A prawo jest przecież łamane.

Anonimowy pisze...

Czy kiedykolwiek w Polsce będzie normalnie, czy kiedykolwiek ktoś da dobry przykład młodym ludziom ?
Ubyło 28 elektorów-studentów w ciągu ostatnich dwóch lat, a to 1/4 wszystkich głosujących !!! a to młodzież właśnie jest jeszcze nieskażona i mówiąca prawdę.

Anonimowy pisze...

Jeżeli w ciagu dwóch lat ubyli senatorowie z grupy Studentów (prawdopodobnie przestali być Studentami ) to Samorząd Studencki powinien zadbać i przeprowadzić wybory uzupełniajace.Nikt tego za Studentów nie zrobi.