Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

środa, 4 sierpnia 2010

Brud i brak mydła w katowickim szpitalu

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

nie tylko w tym szpitalu tak jest. Nagminne jest to, że salowe za swoje pieniądze kupują środki, m.in. Domestos, żeby umyć WC.

Anonimowy pisze...

Przecież Dyrektor nie będzie oszczędzał na swojej pensji. Kto ma dużo musi mieć więcej, kto ma mało potrafi się poświęcać. Ale muszę przyznać, że oprócz dokładających czasem "do interesu" salowych znam profesorów i lekarzy przynoszących do szpitala środki czystości czy papier toaletowy i jednorazowe ręczniki