Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 14 maja 2010

W odpowiedzi na komentarz Czytelnika z godziny 16.13 do dzisiejszego tekstu podaję tabelę rankingową uczelni medycznych

ranking


Prestiż, siła naukowa, warunki studiowania i umiędzynarodowienie studiów to cechy uczelni, które zadecydowały o jej miejscu w rankingu. Dodatkowo na każdą z tych cech składają się bardziej szczegółowe kryteria, np. osiągnięcia studentów w sporcie, czy rozwój kadry.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

a mnie wcale tak dalekie miejsce nie dziwi, na takie zasługujemy.....do władz ŚUM: może warto się zastanowić dlaczego tak jest? może warto podjąć jakieś kroki żeby zmienić taką sytuację?

Anonimowy pisze...

brzydze sie tym.zrobmy cos.nie bojmy sie.uczelnia to nie sfałszowane słupki tylko ludzie/my ją tworzymy/.zróbmy coś aby nam było dobrze.wyobrazcie sobie jak jednym ruchem moze byc pieknie...jak dawniej....a może lepiej
potraktowaniem prof. Dzielickiego jestem oburzony. miałem ochote krzyczec, rzucac czyms.skąd ta bezradnośc.spodziewałem sie reakcji tłumu. a dlaczego tłumu nie było.to też o czyms swiadczy.nie jest sztuka odejsc z uczelni trzeba cos zrobic.aby moc spojrzec ludziom w oczy a p.w. swoim dzieciom.pamietajcie/jeżeli patrzymy na krzywde ludzka i nic nie robimy to jestesmy tak samo za to odpowiedzialni.....
Profesorze Dzielicki.Nie jest Pan sam.Jest nas wielu.Jesteśmy z Panem.