Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

wtorek, 23 lutego 2010

Z życia wrocławskiej AM

Kto nastaje na honor rektora Akademii Medycznej

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

To potworność, co można przeczytać w gazecie wyborczej oraz postach na temat stosunków pracowniczych i bezprawiu elit we Wrocławiu. Jawny plagiat nie przeszkadza rektorom innych uczelni medycznych oraz naszej pani rektor - przewodniczącej. Dlaczego ludzie władzy mają tak mało poczucia sprawiedliwości i honoru? Wolą oskarżać związki zawodowe o przekraczanie kompetencji. Najlepiej karać ludzi i wyrzucać z pracy za wykrycie świństw i naruszeń prawa przez rządzących.