Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 23 października 2009

O Śląskim Uniwersytecie Medycznym w lokalnej prasie

Uniwersytet ani myśli ustąpić w sprawie klinik na Ceglanej

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

O Śląskim Uniwersytecie Medycznym w lokalnej prasie raz jeszcze. Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu wysuwa sie na prowadzenie (prof. G, prof M. prof C...)
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,7176635,Znany_dentysta_ma_22_zarzuty_korupcyjne__Przyznal.html?utm_source=Nlt&utm_medium=Nlt&utm_campaign=1077751

Anonimowy pisze...

W portalu rynekzdrowia (dział prawo) jest artykuł o tym jak decyzje pani rektor w sprawie Ceglanej weryfikuje MZ i o dziwo jest napisane, że trwają rozmowy z panią rektor. Jakie zaskoczenie-ciekawe dlaczego pani rektor nie napisała do Pani Minister Zdrowia jak to ma w zwyczaju, że nie musi się nikomu tłumaczyć ??? Czyżby zapomniała o autonomii????