Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.



Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

czwartek, 12 marca 2009

Przed czterema dniami zmarł nasz były Rektor Profesor Zbigniew Religa. Był to niezwykły człowiek, który zapisał ważną kartę polskiej medycyny, kardiochirurgii, ale także Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Był to człowiek wielkiego formatu, a swą energię życiową kierował na różne obszary. Był także czynnym politykiem, kandydatem na urząd Prezydenta RP, Ministrem, a ostatnio posłem. Będzie nam brakowało Jego obecności, komentarzy, spojrzenia na otaczający świat.

0 komentarze: