Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

piątek, 20 lutego 2009

Wydarzeń z Wrocławia ciąg dalszy...

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,6288399,Juz_po_sprawie_plagiatu_prof__Grybosia_z_AM.html

1 komentarze:

Anonimowy pisze...

Panie Profesorze!

Z całym szacunkiem, ale nie jestem pewien czy my czytelnicy chcemy żeby pan "wydoroślał". Dopóki pisze Pan o naszej uczelni możemy szukać w tych przemyśleniach samych siebie, czegoś się uczyć, coś może lepiej rozumieć, próbować zmienić. Kiedy wychodzi Pan na "szerokie wody" to niczego nie ujmując tym tekstom staje się Pan tylko jednym z wielu komentatorów świata. Potrzebujemy Pana tu, w SUM, po to by mieć nadzieję na zmiany i siłę do ich przeprowadzenia.