Czytelniku, bądź współautorem bloga!

Jeśli znasz interesujące fakty z życia naszej uczelni lub szkół wyższych w Polsce podziel się tą informacją z innymi. Wyślij mi swój tekst na podany adres internetowy, zamieszczę go niezwłocznie na blogu.Zapraszam Czytelników bloga do nadsyłania informacji dotyczących osiągnięć i sukcesów pracowników lub absolwentów naszej Uczelni. Mogłyby to być krótkie "newsy" lub nieco dłuższe teksty na podany adres poczty elektronicznej.

Zachęcam do podpisywania wypowiedzi przez jej autora; przy braku takiej zgody list opublikuję anonimowo niemniej proszę o dane autora do mojej wiadomości.

niedziela, 19 stycznia 2020

Wybory 2020

Zgodnie z komunikatem nr 5 Przewodniczącej Uczelnianej Komisji Wyborczej do 16.01 był czas na składanie dokumentów dotyczących kandydatów na stanowisko Rektora naszej Uczelni. Niestety, jak dotąd nie zostały podane do wiadomości publicznej nazwiska kandydatów.
Społeczność akademicka czeka na te informacje.

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Społeczność akademicka oczekuje także transparentności innych decyzji. Zaskakujące jest, że osoba, która miała nadany stopień dr hab. 16 maja 2019 już kandyduje do Senatu jako profesor SUM. Nowe kryteria do profesora Uczelni są podobno opracowywane, a poprzednich jednak nie spełnia.

Anonimowy pisze...

Jeśli nie ujawniają się sami kandydaci na rektora, to co dopiero będzie z ujawniem ich programu/wizji rozwoju uczelni...